SEC знову відклала рішення щодо ETF на Ethereum від Grayscale

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) відклала ухвалення рішення щодо заявки компанії Grayscale на запуск біржового фонду (ETF) на базі Ethereum (ETH).

26 січня 2024 - 17:47
 0  27
SEC знову відклала рішення щодо ETF на Ethereum від Grayscale
Зображення: brokker.news

Згідно з повідомленням на сайті регулятора, Комісія запросила публічні коментарі щодо того, як їй слід розглядати заявку Grayscale. SEC цікавить, чи алгоритм Ethereum - Proof-of-Stake (PoS) та концентрація великого обсягу Ethereum в руках кількох осіб можуть зробити фонд вразливим до шахрайства та маніпуляцій.

Наступний термін подання заявки - травень. Компанія вперше подала заявку на запуск біржового фонду ETH у жовтні 2023 року. SEC опублікувала перше рішення щодо заявки 5 грудня 2023 року. Термін розгляду спливав 25 січня 2024 року.

Окрім заявки на ETF від Grayscale, Комісія раніше відклала розгляд заявок від Fidelity та BlackRock. Новий термін для двох інших заявок буде у березні.

Водночас, журналісти прогнозують появу ETF на Ethereum вже до літа 2024 року. Цьому має передувати рішення CFTC та SEC про визнання того, що друга за капіталізацією криптовалюта не відповідає статусу цінного папера.

Журналісти припускають, що така визначеність може виникнути під час судового розгляду з Binance. Вони посилаються на попереднє засідання, зазначаючи, що токени DAO можуть вважатися цінними паперами.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.