SEC відклала рішення щодо запуску ETF на Ethereum від BlackRock

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) відклала до березня розгляд заявки BlackRock на запуск спотового ETF на Ethereum (ETH).

25 січня 2024 - 17:05
 0  39
SEC відклала рішення щодо запуску ETF на Ethereum від BlackRock
Зображення: brokker.news

Згідно з документами на сайті SEC, рішення щодо заявки, яке мало відбутися 25 січня, очікується тепер 10 березня 2024 року. Представники Комісії пояснили своє рішення нестачею часу на розгляд усіх деталей заявки.

«Комісія вважає за доцільне встановити триваліший термін для розгляду запропонованої зміни правил, щоб мати достатньо часу для аналізу пропозиції та піднятих питань», - йдеться у документі SEC.

Аналітик Bloomberg Intelligence ETF Джеймс Сейффарт прогнозує можливість подальших затримок з пропозиціями щодо ETF на Ethereum.

19 січня 2024 року Комісія відклала рішення щодо заявки на запуск Ethereum-ETF від Fidelity. Новий термін також встановлено на березень.

Кілька компаній, включаючи BlackRock, подали заявки на відкриття ETH-ETF. CEO компанії Ларрі Фінк підтримує запуск цієї категорії продуктів. JPMorgan Chase зазначив, що малоймовірно, що SEC схвалить цей клас фондів навесні 2024 року. Серед іншого вони також вказали на невизначений статус Ethereum.

ЗМІ очікують, що SEC дозволить запуск ETF на Ethereum до кінця літа 2024 року.

Посилаючись на свої джерела, журналістка Fox Business Елеонор Терретт зазначає, що «непрозорий» статус Ethereum може ускладнити процес. Однак її джерело не погоджується з цим. За його словами, Комісія з торгівлі ф'ючерсами на товари вже позиціонує актив як товар.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.