Результати опитування Binance: 73% жителів Європи оптимістично дивляться на майбутнє криптовалют

Опитування Binance Survey виявило, що використання криптовалют в Європі продовжує зростати.

29 січня 2024 - 16:44
29 січня 2024 - 16:48
 0  34
Результати опитування Binance: 73% жителів Європи оптимістично дивляться на майбутнє криптовалют
Зображення: brokker.news

Згідно з даними дослідження, висока доходність, децентралізація та інновації є основними мотиваторами для європейців, які приходять на криптовалютний ринок.

В опитуванні взяли участь 10 498 осіб з Франції, Італії, Іспанії та Швеції. Вони проходили опитування на платформі Binance Survey Platform з 14 жовтня по 8 листопада 2023 року. Отримані дані свідчать про переважно позитивне ставлення до криптовалют, чого можна було очікувати від джерела даних опитування, тим не менш, вони демонструють певні позитивні настрої на ринку.

«Згідно з 20%, 18% і 17% респондентів, головними рушійними силами впровадження в європейських країнах є висока віддача, децентралізація та інновації», - опитування Binance.

Коли їх запитали про основні варіанти використання цифрових активів, 34% опитаних сказали, що вони використовують їх для довгострокової торгівлі, 26% використовують криптовалюти для заощаджень, 13% використовують їх для денної торгівлі та 9% використовують криптовалюту для покупок. Крім того, 55% респондентів використовують токени для щоденних покупок, а 10% роблять покупки за допомогою криптовалюти щотижня.

Приблизно 82% учасників повідомили, що вони є частиною криптоспільноти принаймні рік, 73% - останніх 5 років, а 9% є активними користувачами більше п’яти років. Лише 5% приєдналися до криптопростору за останні шість місяців.

Крім того, 53% респондентів є активними трейдерами, більшість з яких займаються щомісячною торгівлею. Близько 65% віддають перевагу гаманцям централізованих бірж, порівняно з 18%, які використовують апаратні гаманці.

Директор з маркетингу Binance Рейчел Конлан вважає, що безпечна та гармонізована нормативно-правова база Європи прокладає шлях для широкого впровадження цифрових активів.

«Зростаюче використання криптовалюти в повсякденних покупках і її різноманітні застосування підкреслюють інтеграцію цифрових активів у наше життя. Оскільки Європа є лідером у впровадженні безпечної та гармонізованої нормативно-правової бази для галузі через MiCA, очевидно, що регіон активно прокладає шлях до масового впровадження цифрових активів», — прокоментувала директор з маркетингу Binance Рейчел Конлан.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.