Урвіт Гоел з Polygon: Ігри із застосуванням NFT мають перевагу над традиційними іграми

Ігрові бізнес-моделі NFT можуть бути привабливою інновацією для видавців ігор, оскільки вони починають робити більше ігор доступними для гри на блокчейні.

15 серпня, 2022 - 16:56
11 січня, 2023 - 21:09
 0  7
Урвіт Гоел з Polygon: Ігри із застосуванням NFT мають перевагу над традиційними іграми

Віце-президент Polygon з глобального розвитку ігрового бізнесу Урвіт Гоел вважає, що ігри, в яких інтегровані невзаємозамінні токени (NFT), мають природне перевага перед традиційними іграми, які не дозволяють користувачам продавати свої ігрові предмети.

Минулого тижня Гоел відверто говорив з Cointelegraph у Сеулі про прагнення Polygon допомогти розповсюдженню ігор NFT і про те, чому видавці ігор у Південній Кореї, такі як Neowiz і Nexon, з головою поринають у космос. 

Один із аргументів Гоеля  полягає в тому, що бізнес-модель в іграх, порівняно з іграми які включають незамінні токени, є більш слабкою. У традиційних іграх користувачі зазвичай купують внутрішньоігрові предмети за реальні гроші, але вони не можуть продати ці предмети, щоб отримати назад якусь суму в доларах США.

Однак у більшості ігор у сфері ігрових фінансів (GameFi) користувачі можуть купувати предмети у вигляді незамінних токенів і продавати їх, коли вони закінчать грати в гру. Гоел назвав традиційну модель «гроші на вході, а не на виході» і підкреслив, що геймери повинні мати можливість забрати хоча б частину доларової вартості, яку вони вклали у гру:

«Ми просто хочемо дати користувачам можливість володіти контентом, який вони придбали. І якщо вони вирішать продати його, добре, якщо вони вирішать залишити його собі, добре. Але навіть якщо ви повернете пенні, це краще, ніж нічого, так?»

Гоел сказав, що він уловив чіткі сигнали про те, що традиційні видавці ігор готуються до великого просування GameFi, починаючи з південнокорейського ігрового гіганта Nexon, якому належить гра MapleStory. У червні компанія оголосила, що розмістить у мережі версію своєї флагманської гри під назвою MapleStory N, повідомляє mmorpg, ігрове видання новин.

Polygon уклав партнерство з південнокорейською компанією Neowiz, щоб розміщувати нові та існуючі ігри в мережі.

Він зазначив, що поява таких великих компаній створює в галузі «деякий ефект доміно», щоб «показати, що вони, як і раніше, є інноваційними». Гоел натякнув, що боси великих фірм, що входять у простір блокчейну, повинні бути дуже впевнені у технології, інакше вони не стали б прикрашати свої топові ігри для GameFi:

«Цим розробникам не обов'язково переходити на блокчейн, щоб мати успішний бізнес. Вони вже приносять сотні мільйонів, якщо не мільярди доларів доходу в традиційному мережевому об'єднанні.

Уявлення Гоеля про ігри та блокчейни збігаються з поданням Ентоні Юном з ROK Capital, який сказав Cointelegraph, що GameFi та криптовалюти «природно підходять» для видавців.

Частина впевненості Гоела у світлому майбутньому ігор NFT та GameFi пов'язана з галасом у спільнотах. Хоча він сказав, що у нього немає достовірних даних, що підтверджують його думку, він вважає, що багато людей у ​​великих спільнотах, які мають "мільйони передплатників", у захваті від нових ігрових продуктів, які з'являються на їх каналах:

«Тому для мене ці дані говорять набагато голосніше, ніж стаття, написана журналістом про те, чому NFT «X» буде хорошим».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.