OpenSea звільняє половину співробітників через зниження попиту на NFT

OpenSea, найстаріший маркетплейс NFT на Ethereum, скорочує штат співробітників у рамках стратегії "OpenSea 2.0", яка фокусується на спільноті, продукті та надійності.

4 листопада 2023 - 00:18
24 листопада 2023 - 22:39
 0  19
OpenSea звільняє половину співробітників через зниження попиту на NFT

Співзасновник і генеральний директор OpenSea Девін Фінзер (Devin Finzer) оголосив про скорочення робочих місць 3 листопада в серії твітів на платформі X (в минулому Twitter).

Фінзер пояснив, що рішення було викликано необхідністю переосмислити "операційну культуру, продукт і технології OpenSea з самого початку". Цей крок є частиною "OpenSea 2.0", оскільки цифровий майданчик для торгівлі колекційними предметами прагне розширити свою домінуючу позицію на ринку невзаємозамінних токенів (NFT). За повідомленнями, скорочення робочих місць торкнулося близько половини працівників компанії.

"Ми змінимо спосіб своєї роботи, перейшовши на меншу команду з прямим зв'язком із користувачами. Тож сьогодні ми прощаємося з рядом співробітників OpenSea. Це найскладніша частина цих змін. Ці люди зіграли ключову роль у тому, щоб ми дійшли до цього моменту, і я безмежно вдячний за їх внесок", - сказав Фінзер.

Фінзер закінчив свою промову словами вітання для співробітників OpenSea, які звільнилися. "Іншим пощастило б найняти їх", - сказав генеральний директор.

Ця новина з'явилася через кілька годин після того, як OpenSea представила свою професійну версію на мережі L2 Polygon і оголосила про підтримку крос-чейн свопів, що дозволить учасникам NFT отримати доступ до мультічейн-досвіду з єдиної платформи.

Оновлення від OpenSea відбуваються після бурхливого періоду, який почався після того, як колишнього главу продукту Натаніеля Крістіана (Nathanial Christain) було засуджено за інсайдерську торгівлю, шахрайство та відмивання грошей.

Авторитетні особи в галузі NFT, такі як Bored Ape Yacht Club, і творці, такі як Yuga Labs, розглядали можливість розміщення своїх колекційних предметів на інших платформах приблизно через два місяці після того, як OpenSea відключила свою систему примусового стягнення роялті.

Джерело: crypto.news

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.