Новий генеральний директор Binance прагне зберегти стабільність керівництва

Новий генеральний директор Binance, Річард Тен, наголосив на наступності керівної команди після врегулювання з Міністерством юстиції США, забезпечуючи оперативну стабільність на тлі юридичних викликів.

29 листопада 2023 - 21:04
 0  18
Новий генеральний директор Binance прагне зберегти стабільність керівництва

Незважаючи на те, що Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) раніше подав у відставку з посади голови Binance.US, новопризначений генеральний директор Binance Річард Тен (Richard Teng) не бажає змінювати виконавчу команду керівництва біржі. Ця заява пролунала на тлі запитів Bloomberg про роль Ї Хе (Yi He), старшого виконавчого директора та партнера Binance. Ї Хе раніше мала стосунки з Чжао, а також має двох дітей від колишнього генерального директора.

Призначення Тена та врегулювання є частиною наслідків угоди з Міністерством юстиції США (DOJ), яка передбачає формальний вихід Чжао з операцій Binance на три роки. Чжао також може отримати до 18 місяців позбавлення волі.

Чжао, хоча й відійшов від активної ролі, продовжує володіти значними акціями компанії. Binance цього року зіткнулася з кількома гучними відходами, включаючи її керівника у Великобританії та консультанта з протидії тероризму. Незважаючи на ці проблеми, Тен повідомив, що фінансове здоров'я компанії залишається міцним, відзначивши її стійкі доходи та прибутки та безборгову структуру капіталу.

Провідна криптовалютна біржа ще не вийшла з-під юридичного контролю, оскільки вона все ще стикається з судовими позовами від SEC. Відповідно до умов врегулювання з Міністерством юстиції, Binance зобов'язана подавати регулярні звіти уряду США та проходити моніторинг незалежного органу з дотримання правил протягом наступних трьох років.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.