Проекти екосистеми Terra розпочали переїзд до мережі Polygon

Багато проектів екосистеми Terra почали незворотний процес міграції в мережу Polygon.

11 Липень 2022 - 14:02
24 листопада 2023 - 21:57
 0  22
Проекти екосистеми Terra розпочали переїзд до мережі Polygon

Після краху екосистеми Terra, понад 48 проектів розпочали процес міграції до Ethereum-мережі другого рівня Polygon (MATIC). Про переїзд проектів повідомив CEO Polygon Studios Райан Вайатт у своєму Twitter-акаунті:

ОНОВЛЕННЯ: проекти Terra розпочали міграцію. Більше 48 проектів, включаючи @OnePlanet_NFT, ексклюзивний торговий майданчик @0xPolygon та @DerbyStars_HQ! Було так чудово допомогти і привітати всіх цих чудових розробників у нашій екосистемі, що процвітає!

Серед усього списку особливу увагу Вайатт приділив NFT-маркетплейс OnePlanet і P2E-грі Derby Stars. Нагадаємо, що наприкінці травня 2022 року творці Polygon заснували фонд для підтримки проектів на базі Terra для їхнього успішного переміщення в нову екосистему.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.