Китай запроваджує систему верифікації особи на базі блокчейну

Міністерство громадської безпеки Китаю планує запустити RealDID, платформу на базі блокчейну, призначену для аутентифікації реальних імен громадян.

12 грудня 2023 - 19:30
 0  8
Китай запроваджує систему верифікації особи на базі блокчейну

Розроблений у співпраці з китайським урядом, проект охоплює різноманітні сфери застосування, включаючи підтвердження реального імені особи, захист та сертифікацію персональних даних, приватні входи, ділові ідентифікатори, послуги сертифікатів особистої ідентифікації та інформаційні ваучери на особисту ідентифікацію.

Широкий спектр застосування

Під час прес-релізу, який відбувся 12 грудня на заході, організованому компанією Blockchain Service Network (BSN), експерти у сфері блокчейн-технологій обговорювали розвиток та можливості використання системи цифрової аутентифікації осіб. Головна мета полягала в сприянні співпраці між різними учасниками бізнесу та полегшенні обігу даних на блокчейні.

Разом з цим було оголошено, що незабаром китайські громадяни зможуть реєструватися та анонімно отримувати доступ до онлайн-порталів за допомогою децентралізованих адрес DID, що забезпечить конфіденційність транзакцій та обміну даними між особами та бізнесом.

Дата розгортання цих послуг не була розкрита в прес-релізі.

Технологічні розробки

Китай продовжує публікувати звіти про свої передові ініціативи та норми в області нових технологій, зокрема щодо розробки цифрових валют центрального банку (CBDC). Чжоу Сяочуань (Zhou Xiaochuan), колишній керівник Народного банку Китаю, заявив, що країна наближається до завершення багаторічного пілотного проекту цифрового юаня, підкресливши, що останній етап не за горами.

За даними South China Morning Post, Сяочуань на конференції в Гонконзі підкреслив, що Китай уже досяг цифровізації роздрібних платежів до 90%.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.