Криптовалютна біржа Upbit заморозила операції з токенами SSX після крадіжки на $10,2 млн

Південнокорейська криптовалютна біржа Upbit призупинила депозити та зняття коштів для токенів SSX після того, як команда проєкту повідомила про крадіжку на суму $10,2 млн.

30 січня 2024 - 17:50
30 січня 2024 - 18:03
 0  22
Криптовалютна біржа Upbit заморозила операції з токенами SSX після крадіжки на $10,2 млн
Зображення: brokker.news

Згідно з прес-релізом Upbit від 29 січня, біржа призупинила депозити та зняття токенів Somesing (SSX) після отримання повідомлення про те, що 730 мільйонів токенів SSX (на суму понад $10,2 млн) було виведено на невідомі гаманці в результаті злому.

Upbit у своєму оголошенні заявила, що помітила підозрілу активність із токенами SSX через зміну обсягу їх розподілу порівняно з раніше поданим планом. Біржа планує співпрацювати з Somesing Foundation для розслідування інциденту та перевірки деталей, пов'язаних з переміщенням коштів. На момент публікації незрозуміло, який метод використовували хакери для виведення токенів SSX на мільйони доларів.

Як раніше повідомлялося, Somesing Foundation підкреслив, що інцидент не пов'язаний з жодним з членів фонду і, як вважається, був здійснений професійними хакерами, які спеціалізуються на зламах криптовалют.

Команда платформи залучила поліцію для розслідування інциденту. Фонд Klaytn Foundation (Somesing працює на блокчейні цієї організації) та партнер Інтерполу Uppsala Security також допомагають платформі знайти хакера. Незважаючи на інцидент, вартість SSX зросла на 7% і становить $0,015, згідно з CoinMarketCap.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.