Криптовалюта Solana втратила понад 12% вартості за тиждень на тлі зниження активності адрес користувачів

Курс криптовалюти Solana (SOL) зазнав значного падіння за останній тиждень, втративши понад 12% своєї вартості. Цей спад відбувається на тлі зростання цін конкурентів, таких як BNB та Ethereum, які за цей же період зросли на 11% та 5% відповідно.

23 лютого 2024 - 10:30
 0  47
Криптовалюта Solana втратила понад 12% вартості за тиждень на тлі зниження активності адрес користувачів
Зображення: brokker.news

Solana (SOL) та Avalanche (AVAX) стали єдиними двома альткоїнами серед топ-15 криптовалют, які зазнали двозначного падіння вартості за останній тиждень. Загальна волатильність ринку підкреслюється ліквідаціями на суму понад 300 мільйонів доларів США лише за останні 24 години, з яких понад 220 мільйонів доларів США припадають на продавців, які позбавляються своїх активів.

Solana відчула особливий тиск, оскільки були ліквідовані довгі позиції на суму понад 10 мільйонів доларів США, що спричинило негайний тиск продажів, який знизив її ціну до рівня підтримки в 100 доларів США.

Подальший аналіз показує помітні тенденції щодо активності в блокчейні Solana, включаючи майже 30-відсоткове падіння активних адрес з піку 1,02 мільйона до 691 000 за останні тижні. Крім того, її обсяг торгів скоротився майже на 20%, згідно з даними CoinMarketCap. Це зниження активності та інтересу сприяє негативним прогнозам щодо токена.

Наслідки падіння Solana поширюються і на її екосистему мемкоїнів, де спостерігається значна волатильність. Серед них BONK втратив понад 15% своєї вартості протягом тижня. Друга за величиною мем монета на Solana, dogwifhat (WIF), яка минулого тижня досягла свого історичного максимуму, з того часу впала майже на 30%.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.