Криптовалюта Dymension зросла на 125%, демонструючи приріст ціни другий день поспіль

Dymension (DYM), нещодавно запущений модульний блокчейн, демонструє стійке зростання на криптовалютному ринку, оскільки за другий день його ціна піднялась ще на понад 30%.

9 лютого 2024 - 07:00
 0  96
Криптовалюта Dymension зросла на 125%, демонструючи приріст ціни другий день поспіль
Зображення: brokker.news

Вчора DYM піднявся майже на 55% після запуску основної мережі Dymension. Його обсяг торгів злетів на понад 7000% в день дебюту і підтримував схожий рівень сьогодні. Наразі токен зріс майже на 125%, з $3.54 до поточних $7.85.

Токен швидко став 59-ю найбільшою криптовалютою на ринку, обігнавши популярні мемкоїни, такі як BONK, і ігрові токени, такі як The Sandbox (SAND) і Axie Infinity (AXS). Мережа швидко стала популярною серед розробників, оскільки вона готова стати першою платформою, яка дозволить розробникам створювати власні ланцюжки додатків за допомогою технології Cosmos Interchain.

Що таке Dymension?

Dymension - це модульна екосистема блокчейнів, розроблена для захисту та взаємозв'язку ланцюжків додатків, названих ролапами, через стандартизований протокол Inter-Blockchain Communication (IBC).

Він спрямований на підвищення масштабованості та ефективності систем блокчейну, надаючи мережу першого рівня, розроблену для захисту та зв'язку ролапів, таким чином стандартизуючи їх, як ERC стандартизує токени.

Цей підхід дає змогу створювати розгорнуті та високошвидкісні модульні блокчейни, відомі як RollApps, призначені для забезпечення блискавичної швидкості транзакцій і вирішення проблем масштабованості, притаманних традиційним блокчейн-системам.

Чому ціна DYM зростає?

Масове зростання популярності DYM протягом перших годин після запуску можна пояснити кількома факторами. Платформа організувала аірдроп DYM на суму 390 мільйонів доларів для понад 528 000 гаманців, що зміцнило її авторитет серед розробників.

Оцінка токена досягла 5,2 мільярда доларів незабаром після запуску, попри невдалий старт, позначений транзакційними помилками та затримками. Ця оцінка відображає сильний інтерес ринку та оптимізм щодо майбутнього проекту.

Токен також був доданий до основних бірж, включаючи KuCoin, Kraken і Binance, з торговими парами, такими як DYM/USDT серед інших. Ці лістинги значною мірою сприяли його доступності та обсягу торгівлі, що ще більше підвищило інтерес та оцінку.

Найважливіше те, що здатність платформи створювати блокчейни для конкретних програм або RollApps позиціонує її як помітного гравця у вирішенні проблем масштабованості та ефективності в просторі блокчейнів.

Ці фактори значною мірою сприяли популярності Dymension, підвищуючи його вартість за межі прогнозованих цін до запуску. Незважаючи на це, Binance позначила DYM тегом «seed», що свідчить про її інноваційну, але водночас непостійний характер.

Поки що невідомо, чи зможе DYM підтримувати свої вражаючі показники протягом тижня.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.