Вартість токену DYM різко зросла на 25% після запуску власної мережі

Вартість токена блокчейн-платформи Dymension (DYM) різко зросла після оголошення про запуск її основної мережі.

7 лютого 2024 - 16:45
 0  54
Вартість токену DYM різко зросла на 25% після запуску власної мережі
Зображення: brokker.news

Згідно з даними CoinMarketCap, за останні 24 години ціна токена збільшилася на понад 25%, досягнувши $5,75. Обсяг торгів за останні 24 години підскочив на 3098,114%, досягнувши $450,2 мільйонів. На тлі рекордних рівнів ринкова капіталізація токена досягла $731 мільйона, що на 25,4% більше, ніж попереднього дня.

Стрімке зростання вартості токена пов'язане із запуском основної мережі проекту та майбутнім розподілом токенів через аірдроп.

5 лютого платформа Dymension запустила свою основну мережу. Невдовзі після запуску проект зіткнувся з проблемами, пов'язаними з консенсусом валідаторів. Chorus One, найбільший валідатор екосистеми, зіткнувся з проблемами вузлів, що перешкоджало йому ефективно брати участь у процесі консенсусу. Chorus One володіє 34,8% відсотків голосуючої сили в мережі.

Валідатори відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки, надійності та децентралізації блокчейну. Їхні дії гарантують, що дані в блокчейні залишаються точними, а мережа функціонує безперебійно.

Того ж дня відбувся аірдроп токенів на суму понад $390 мільйонів DYM серед ранніх користувачів та обраних спільнот, оскільки вартість токена зросла після запуску.

Хоча понад мільйон гаманців могли претендувати на свою частку з 700 мільйонів токенів в межах аірдропу, ця заява вже була зроблена в січні – і зрештою лише 528 523 гаманці подали заявку. Незатребувані токени були перерозподілені між іншими користувачами.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.