Криптотрейдери готуються до можливого схвалення ETF на Bitcoin і значних коливань цін

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) може ухвалити рішення щодо біржових фондів (ETF) на спотовий Bitcoin (BTC) вже цього тижня, і аналітики CryptoQuant пропонують два можливих сценарії розвитку подій для трейдерів з України та інших країн.

9 січня 2024 - 13:48
 0  11
Криптотрейдери готуються до можливого схвалення ETF на Bitcoin і значних коливань цін
Зображення: brokker.news

Експерти CryptoQuant проаналізували рівні підтримки та опору першої криптовалюти на основі середньої ціни власників BTC і представили два сценарії: бичачий і ведмежий.

Бичачий сценарій

  • Ціна BTC може досягти локального піку в $48 500 перед рішенням SEC.
  • Частка короткострокових холдерів (від одного дня до тижня) перевищить 8%, що свідчить про перегрівання ринку.
  • Рівень $48 500 може стати основним опором, оскільки це середня ціна для довгострокових холдерів.

Ведмежий сценарій

  • Ціна BTC може впасти на 20-30%.
  • Ключовими рівнями підтримки стануть $30 000 і $34 000.
  • Перший показник - середня ціна для довгострокових холдерів, а другий - короткострокових.

Варто відзначити, що 8 січня ціна BTC оновила річний максимум на $47 218. На момент написання статті Bitcoin торгується на $46 477, за останні 24 години зрісши на 7%.

Що це означає для українських трейдерів?

  • Трейдери повинні бути готові до можливої волатильності ціни BTC незалежно від рішення SEC.
  • Бичачий сценарій пропонує можливість для короткострокового прибутку, але вимагає обережності, оскільки висока частка короткострокових утримувачів BTC (холдерів) збільшує ризик корекції.
  • Ведмежий сценарій може призвести до зниження ціни, але також пропонує можливості для довгострокових інвестицій за привабливими цінами.

Загалом, ситуація на ринку Bitcoin залишається невизначеною, і трейдерам слід уважно стежити за новинами та технічним аналізом, щоб приймати обґрунтовані рішення.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.