Корумповані чиновники Китаю використовують криптовалюту для незаконних транзакцій

Китайські медіа висловили побоювання щодо використання криптовалют для корупційних схем. Повідомляється, що цифрові активи, зокрема Bitcoin (BTC), відкривають нові канали для хабарництва та незаконного переказу коштів у Китаї.

2 січня 2024 - 17:57
 0  8
Корумповані чиновники Китаю використовують криптовалюту для незаконних транзакцій
Зображення: brokker.news

Локальні ЗМІ опублікували статтю під назвою «Електронні подарункові картки у віртуальній валюті відкривають нові канали для корупційних злочинів та незаконного збагачення». У ній зазначається, що криптовалюти полегшують перекази хабарів у вигляді «червоних конвертів» та електронних подарункових карток, а їхній прихований характер ускладнює відстеження таких транзакцій.

«Прогали та лазівки в діючих системах та механізмах створюють можливості для деяких осіб збагатитися за рахунок свого становища. За таких обставин, якщо посадовці не мають високого рівня чесності та самодисципліни і не налаштовані рішуче проти корупції, вони легко можуть зісковзнути в прірву хабарництва», - Пен Сіньлінь, професор Пекінського педагогічного університету.

На думку китайських ЗМІ, необхідне ефективне протистояння новим загрозам, які несе корупція, пов'язана з криптовалютами, шляхом розробки законодавчих та технологічних рішень.

У вересні 2021 року китайська влада визнала всі транзакції з Bitcoin (BTC) та іншими криптовалютами незаконними та повністю заборонила їх. Водночас у Китаї активно розвивається цифровий юань.

Тестування цифрового юаня тривало три роки в таких містах як Шеньчжень, Сучжоу, Сюн'ань, Ченду, Шанхай, Хайнань, Чанша, Сіань, Циндао, Далянь та на території Зимових Олімпійських ігор. Ці міста й надалі використовуватимуть цю систему.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.