Кеті Вуд з Ark засуджує голову SEC, оскільки Генслер «очорнив» криптовалюту

Кеті Вуд, генеральний директор Ark Investment Management, розкритикувала голову Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Гері Генслера, назвавши його останню заяву про криптовалюти «приниженням» всієї індустрії.

11 січня 2024 - 16:06
11 січня 2024 - 16:08
 0  12
Кеті Вуд з Ark засуджує голову SEC, оскільки Генслер «очорнив» криптовалюту
Зображення: brokker.news

Даючи інтерв'ю для Bloomberg 11 січня, засновник і генеральний директор Ark Investment Management Кеті Вуд розкритикувала главу Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), заявивши, що остання заява про криптовалюти «очорнила» всю галузь.

«Він просто знецінив увесь криптопростір. Я не могла в це повірити. Це типовий хід для руйнівників інновацій», - сказала Кеті Вуд.

Коментарі Вуд були викликані постійним скептицизмом Генслера щодо криптовалют, навіть після того, як його відомство схвалило біржові фонди (ETF) на базі Bitcoin. Генслер, який постійно критикував криптовалюти з моменту вступу на посаду голови Комісії з цінних паперів і бірж США, у своїй останній заяві знову підтвердив, що SEC «не схвалила і не підтримує Bitcoin».

«Хоча сьогодні ми схвалили листинг та торгівлю певними ETF на базі Bitcoin, ми не схвалили та не підтримали BTC. Інвестори повинні залишатися обережними щодо численних ризиків, пов'язаних з Bitcoin та продуктами, чия вартість прив'язана до криптовалюти», - заявив Гері Генслер.

Незважаючи на негативну позицію Генслера, Кеті Вуд вважає, що схвалення біржових фондів на базі спотового BTC є значним кроком для найбільшої криптовалюти за ринковою капіталізацією. Вона підкреслює, що інституції тепер повинні орієнтуватися та адаптуватися до нової нормативної бази з підвищеною ретельністю.

Як раніше повідомлялося, SEC 10 січня дала зелене світло декільком ETF на базі BTC, включаючи той, що подали спільно Ark та 21Shares. Схвалення дозволяє ETF розпочати торги на CBOE з 9 ранку 11 січня, що збігається з відкриттям фондового ринку США.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.