Google неочікувано дозволив рекламувати криптовалютні фонди ETF в США

Google оновив свою рекламну політику щодо криптовалют та пов'язаних з ними продуктів, знявши заборону на рекламу криптовалютних фондів ETF на території США.

11 грудня 2023 - 16:06
 0  14
Google неочікувано дозволив рекламувати криптовалютні фонди ETF в США

Згідно з заявою компанії, починаючи з 29 січня 2024 року, Google дозволить рекламу інвестиційних продуктів, пов'язаних з цифровими активами, включаючи біржові фонди (ETF).

«У січні 2024 року Google оновить політику щодо криптовалют та пов'язаних з ними продуктів, щоб уточнити сферу та вимоги до реклами трастів на криптовалюти», - йдеться в заяві Google.

У вересні Google також дозволив рекламу ігор на блокчейні, що використовують невзаємозамінні токени (NFT). Компанія класифікувала їх як дозволені ігри, що відкрило гравцям можливість купувати внутрішньоігрові предмети, зокрема віртуальний одяг для персонажів або зброю. Водночас залишається забороненою реклама ігор, в яких гравці роблять ставки, включаючи NFT, в обмін на можливість виграти щось, що має реальну цінність, наприклад, інші токени.

Наприкінці жовтня аналітичний сервіс Google Trends зафіксував пікові значення за кількістю запитів за ключовим словом «spot bitcoin ETF» у міжнародному пошуку Google, що свідчить про максимальну зацікавленість звичайних користувачів у цій темі.

Кілька великих інституційних гравців уже подали заявки на біржові фонди на Bitcoin (BTC). Запуск цих інвестиційних продуктів у криптоспільноті вважається каталізатором нового циклу зростання на ринку. Аналітики Bloomberg Intelligence раніше оцінювали ймовірність того, що SEC схвалить ETF на початку січня 2024 року, у 90%.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.