Gemini отримала дозвіл регулятора AMF на запуск послуг у Франції

Американська криптобіржа Gemini, заснована братами Вінклвосс, отримала дозвіл регулятора Франції Autorite des marches financiers (AMF) розпочати роботу у країні.

17 січня 2024 - 21:21
 0  31
Gemini отримала дозвіл регулятора AMF на запуск послуг у Франції
Зображення: brokker.news

Згідно з повідомленнями CNBC, сьогодні Autorite des marches financiers (AMF) схвалила біржу як постачальника послуг віртуальних активів.

Отримавши статус постачальника послуг віртуальних активів, Gemini незабаром після завершення підготовчих етапів планує запустити платформу для французьких користувачів. Біржа запропонує можливість торгівлі понад 70 різними криптовалютами, доступними через веб-сайт, мобільний додаток та професійну платформу ActiveTrader.

Стратегічний вихід Gemini на ринок ЄС відповідає загальній тенденції зростання зацікавленості американських криптокомпаній до європейського простору. Це частково пов'язано з більш суворим регуляторним середовищем в США, зокрема з діями Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) щодо криптоіндустрії.

Минулого року, варто зазначити, Gemini та крипто-кредитор Genesis зазнали звинувачень від SEC, нібито пропонуючи незареєстровані цінні папери через програму Gemini Earn, яка обіцяла високі відсотки. Gemini наполягає, що їхні продукти з нарахуванням відсотків не є цінними паперами, і активно оскаржує позов SEC щодо їх закриття.

Розширення Gemini на французький ринок підкреслює еволюцію глобального криптовалютного ринку, де компанії, прагнучи зростання та інновацій, адаптуються до різноманітних регуляторних ландшафтів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.