Фонди Ethereum залучають капітал третій тиждень поспіль

Згідно з аналітичними даними, Ethereum-фонди продовжують залучати кошти від інвесторів, тоді як більшість альткоїнів показують низьку активність.

12 Липень 2022 - 11:50
23 січня 2024 - 21:38
 0  17
Фонди Ethereum залучають капітал третій тиждень поспіль

Приплив інвестицій минулого тижня в продукти на базі цифрових активів становив у сумі 15 мільйонів, тоді як загальний обсяг активів під керівництвом (AuM) відновився з мінімуму за півтора року до 36,2 мільярдів доларів.

Американські фонди в регіональному розрізі змогли побачити приплив коштів у розмірі 8,2 мільйонів доларів, причому 76% склали короткі позиції. Тим часом фонди в Канаді змогли залучити 7,1 мільйона доларів, а швейцарські – 1,9 мільйона.

У BTC – фондах спостерігався невеликий відтік коштів у сумі $1,7 мільйона, а завдяки тому, що Bitcoin був на короткій позиції, залучені кошти становили 6,3 мільйона.

Третій тиждень поспіль відбувається приплив коштів до Ethereum-фондів, цього разу сума склала 7,6 мільйона. 

Цілком імовірно, що вже цього року відбудеться перехід мережі Ethereum від алгоритму консенсусу Proof-of-Work до Proof-of-Stake, внаслідок чого спостерігається покращення настрою інвесторів, тоді як з поточним механізмом 11 тижнів поспіль спостерігався відтік капіталу, в результаті якого фонди втратили $460 мільйонів.

Незначний приплив на суму 2,2 мільйона продемонстрували кілька інвестиційних продуктів на базі криптоактивів, тоді як більшість альткоїнів залишилися практично без активності.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.