Fidelity Investments запускає новий фонд хеджування акцій

Сьогодні Fidelity Investments оголосила про додавання Fidelity Hedged Equity Fund до своєї лінійки альтернативних інвестицій (FEQHX). Новий фонд прагне створити портфель акцій, який за певних ринкових ситуацій може виступати як основний актив портфеля і мати характеристики ризику та прибутковості, аналогічні характеристикам індексу S&P 500 із захистом від зниження.

9 вересня 2022 - 09:45
24 листопада 2023 - 22:29
 0  26
Fidelity Investments запускає новий фонд хеджування акцій

До хедж-фонду Fidelity Investments увійдуть групи фінансових консультантів

Роздрібні інвестори тепер можуть придбати Fidelity Macro Opportunities Fund (FAQAX) та Fidelity Risk Parity Fund (FAPSX), які нещодавно були запущені для фінансових консультантів. Через онлайн-брокерські платформи Fidelity три альтернативні фонди в даний час доступні для покупки без комісії окремими інвесторами та консультантами.

Консультант з інвестицій Fidelity Diversifying Solutions LLC*, яка була заснована для сприяння розширенню можливостей Fidelity щодо альтернативного інвестування та створення альтернативних продуктів та рішень, відповідає за управління коштами. В якості альтернативи фонди прагнутимуть диверсифікувати портфелі традиційніших класів активів, часто використовуючи складніші інвестиційні та торгові стратегії, ніж традиційніші взаємні фонди.

Зміна переваг інвесторів

За словами Вадима Злотнікова, президента Fidelity Asset Management Solutions:

«Багато інвесторів шукають стратегії, які допоможуть їм орієнтуватися в різних ринкових умовах, і Fidelity має глибоку спадщину в галузі інвестицій у різні активи та дослідницькі можливості, які допомагають інформувати нашу зростаючу лінійку у сфері альткоїнів».

Компанія також додала:

«Ми прагнемо пропонувати інвесторам передові рішення, такі як новий Fidelity Hedged Equity Fund, які можуть допомогти задовольнити їхні зростаючі та мінливі потреби, незалежно від того, чи працюють вони безпосередньо з Fidelity або через фінансового консультанта».

Події, пов'язані з волатильністю ринку, зазвичай мають дві різні фази: початкове падіння та подальше відновлення. Нещодавно створений фонд Fidelity Hedged Equities Fund є захисною стратегією щодо акцій, яка спрямована на пом'якшення наслідків падіння ринку та максимальну участь у відновленні ринку. «Завжди активний», диверсифікований дизайн накладання захисту тільки для довгих позицій, що використовується фондом Fidelity Hedged Equity Fund, прагне забезпечити захист від падіння у певних ринкових сценаріях, не ставлячи під загрозу участь у русі вгору.

Основна інвестиційна стратегія Fidelity

Основна інвестиційна стратегія Fidelity Hedged Equity Fund полягає в наступному: Fidelity Hedged Equity зазвичай інвестує не менше 80% своїх активів у пайові цінні папери з метою отримання приросту капіталу. Фонд інвестує у звичайні акції компаній з ринковою капіталізацією, яка в цілому порівнянна з капіталізацією фірм, включених до індексу S&P 500.

Керівництво фонду використовує дисципліновану стратегію для створення портфеля акцій з характеристиками ризику та прибутковості, порівнянними з характеристиками індексу S&P 500. Для компенсації або обмеження зниження вартості інвестицій фонду). Ринкова ціна пут-опціонів буде основним фактором, який використовується для визначення ступеня зміни захисту від зниження з часом. Управління позиціями опціонів забезпечує різні ціни виконання опціонів та строки їхньої дії.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.