Etherscan придбав оглядач блокчейну Solana Solscan

Etherscan, провідний блокчейн-експлорер екосистеми Ethereum, зробив значний крок до розширення своїх можливостей, придбавши Solscan – популярний оглядач блокчейну Solana.

3 січня 2024 - 14:08
3 січня 2024 - 14:09
 0  9
Etherscan придбав оглядач блокчейну Solana Solscan
Зображення: brokker.news

Цей крок, як зазначається у прес-релізі, покликаний зробити дані блокчейну більш доступними для розробників та користувачів.

Solscan, заснований у 2021 році, наразі має понад 3 мільйони активних користувачів щомісяця. Його функціональність подібна до Etherscan і включає надання корисної та комплексної інформації про адреси мережі, токени та транзакції.

Оглядач блокчейну також надає дані через API, панелі інструментів та метадані NFT. У грудні 2021 року Solscan залучив $4 мільйони інвестицій у рамках початкового раунду фінансування.

Останнє злиття підтверджує прагнення Etherscan зміцнити свої позиції як ключового гравця у сфері послуг даних блокчейну.

«Команда Solscan за роки своєї діяльності довела свою майстерність, надаючи детальну аналітику та дані. Їхній професіоналізм у робленні даних блокчейну доступними та зручними для користувачів ідеально відповідає нашій місії в Etherscan», - зазначив генеральний директор та засновник Etherscan, Меттью Тан.

Після придбання Solscan Etherscan ставить перед собою амбітні цілі на майбутнє. По-перше, компанія обіцяє продовжувати виконувати свою місію – надавати неупереджений і справедливий доступ до даних блокчейну.

По-друге, Etherscan прагне покращити користувацький досвід шляхом інтеграції цінних функцій між різними блокчейн-експлорерами. Водночас, компанія планує вивести підтримку користувачів на новий рівень.

Варто зазначити, що кілька місяців тому Etherscan інтегрував у свою платформу ChatGPT.

Прес-реліз завершується твердою прихильністю до сприяння зростанню та розвитку ширшої блокчейн-спільноти. Etherscan впевнений, що нове поповнення команди суттєво сприятиме екосистемі.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.