Екс-працівник Orbit Bridge підозрюється у сприянні крадіжці криптовалюти на суму понад $80 млн

Південнокорейська компанія Ozys, розробник міжланцюгового мосту Orbit Bridge, звинуватила свого колишнього співробітника у сприянні недавній атаці на протокол.

25 січня 2024 - 17:47
 0  27
Екс-працівник Orbit Bridge підозрюється у сприянні крадіжці криптовалюти на суму понад $80 млн
Зображення: brokker.news

Згідно з даними в блозі, на основі попереднього розслідування, 22 листопада 2023 року цей спеціаліст з інформаційної безпеки (CISO) послабив налаштування внутрішнього брандмауера. За два дні до цього він за власним бажанням подав заяву на звільнення.

Колишній співробітник звільнився 6 грудня 2023 року, але мав повідомити компанію про внесені зміни до налаштувань безпеки. Ozys не розкрила ім'я колишнього співробітника.

За даними місцевих ЗМІ, компанія звернулася до поліції з проханням перевірити цю інформацію, а також подала позов до свого екс-колеги про відшкодування збитків.

«Поліція перш за все має дослідити, чи дозволив пан А невідомим хакерам проникнути всередину шляхом довільного змінення політики безпеки та чи він міг контактувати з хакерською групою», - Lokalne.

Команда Ozys разом з компанією з безпеки Theori, Національною розвідувальною службою, поліцією та місцевим Агентством Інтернету та Безпеки розслідує інцидент. Зокрема, перевіряється причетність північнокорейських хакерів з групи Lazarus.

Компанія пообіцяла повідомити користувачів про план відновлення коштів та графік його реалізації.

На початку року міжланцюговий міст Orbit Bridge зазнав хакерської атаки. Зловмисники викрали криптоактиви на суму понад $80 млн. Розробники Orbit Chain звернулися до великих криптобірж із проханням заморозити викрадені криптоактиви.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.