Додаток для трейдингу Fidelity почав відображати спотові тікери Bitcoin ETF

Користувачі повідомили, що бачили спотові позначки Bitcoin ETF на торгових платформах перед схваленням від SEC.

10 січня 2024 - 22:10
 0  20
Додаток для трейдингу Fidelity почав відображати спотові тікери Bitcoin ETF
Зображення: brokker.news

Додаток Fidelity для роздрібного трейдингу показав спотові тікери Bitcoin ETF, включаючи ARK 21Shares Bitcoin ETF (ARKB), хоча один користувач підтвердив, що торгівля наразі недоступна.

Bloomberg додав 11 Bitcoin-ETF до свого терміналу з позначкою «в очікуванні на лістинг». 

Чиказька біржа (CBOE) теж не пасе задніх – звернулася до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) від імені Invesco Galaxy з проханням дозволити одночасний лістинг та початок торгів разом з іншими великими гравцями такими, як ARK 21Shares та BlackRock.

Очікується, що SEC незабаром оголосить про схвалення декількох ETF на BTC, а торги можуть розпочатися вже 11 січня. Джеймс Сейффарт, експерт з ETF, зазначає, що остаточним підтвердженням стане погодження заявок за формою 19b-4, пропозицій щодо зміни правил.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.