Ціна токену API3 злетіла на 70% після його лістингу на криптобіржі Bitget

Токен API3 за останній тиждень зріс на 70%, оскільки проєкт прагне вирішити проблеми смарт-контрактів, пропонуючи безпечний та надійний доступ до реальних даних.

4 лютого 2024 - 10:00
 0  54
Ціна токену API3 злетіла на 70% після його лістингу на криптобіржі Bitget
Зображення: brokker.news

Згідно з даними CoinGecko, ринкова капіталізація API3 зараз перевищує 347 мільйонів доларів, а його ціна коливається біля 3,43 долара, збільшившись на 70% за останні сім днів. За останній рік API3 подорожчав на 91%, продовжуючи демонструвати свою міцність.

Технічний аналіз показує рівні опору в діапазоні від 3,40 до 3,60 доларів. Тижневе закриття вище цієї зони опору може підняти ціну вгору. Проте значення індексу відносної сили (RSI) на тижневому таймфреймі становить 86, що свідчить про перекупленість ринку.

API3 як сервіс блокчейн-оракулів

API3 прагне сприяти створенню та монетизації великомасштабних децентралізованих API (dAPI). Це стає все більш важливим із поширенням технології блокчейн у таких галузях, як управління ланцюгами постачання та децентралізована банківська справа.

Його біла книга вказує на критичну проблему існуючих API - відсутність прямого каналу зв'язку для смарт-контрактів для отримання даних у реальному часі. Цей вакуум збільшив залежність від оракулів, яку API3 прагне подолати.

Як сервіс оракула, API3 дозволяє блокчейн-додаткам запитувати доступ до позаланцюжкових та реальних даних. Суть його призначення полягає в тому, щоб встановити децентралізовані API (dAPI), щоб допомогти додаткам на основі блокчейна безперешкодно інтегруватися з традиційними веб-даними та сервісами.

Цей інноваційний підхід вирішує значну прогалину в екосистемі блокчейнів, сприяючи розробці більш складних, безпечних та надійних децентралізованих додатків.

dAPI-інтерфейси API3 агрегують дані безпосередньо з оракулів першої сторони в рідному ланцюжку. Це підвищує надійність даних та усуває вразливість, пов'язану з централізованими точками відмови, що є критичним аспектом для стійкого розвитку децентралізованих екосистем.

Bitget розширює горизонти з лістингом API3

Bitget нещодавно додав API3 до своїх зон інновацій та DeFi, щоб надати користувачам більше фінансових можливостей. Завдяки цьому розвитку Bitget стверджує, що сприяє зростанню у різних блокчейнах та екосистемах.

API3 вважає, що його цінність полягає в фундаментальній проблемі, з якою стикаються розумні контракти, - прямому та надійному зв'язку з реальними даними.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.