Ціна криптовалюти Conflux підскочила на 13% після стратегічної угоди з венчурною компанією

Токен CFX мережі Conflux Network зріс на понад 13% після укладення угоди про «стратегічне партнерство» з азіатською венчурною студією BlockBooster.

29 січня 2024 - 15:06
 0  46
Ціна криптовалюти Conflux підскочила на 13% після стратегічної угоди з венчурною компанією
Зображення: brokker.news

У треді на платформi X (Twitter) мережа Conflux повідомила, що остання угода з венчурною студією з Азії буде зосереджена на пошуку «можливостей для інкубації web3 в екосистемі Conflux», оскільки проєкт хоче сприяти проведенню «важливих заходів для розробників Conflux».

Хоча інших деталей не повідомляється, новина вже вплинула на токен CFX, який виріс на понад 13% до $0,24, згідно з даними CoinGecko. BlockBooster, коментуючи угоду, висловили намір підтримувати web3-інфраструктуру, соціальні ініціативи та ігрові проєкти через партнерство з Conflux.

Тим часом, блокчейн-мережа готується до впровадження рішення 2 рівня, сумісного з Ethereum Virtual Machine (EVM), яке може взаємодіяти з мережею Bitcoin на тлі зростаючого інтересу.

Запропоноване рішення Conflux 2 рівня дозволить користувачам переміщати Bitcoin (BTC) та інші активи з підписом між своїм блокчейном та екосистемою Bitcoin. Нова мережа 2 рівня  працюватиме поверх основного ланцюжка Conflux, використовуючи BTC для оплати комісій та підтримуючи смарт-контракти на базі Ethereum через стандарт EVM.

Заснована у 2018 році, мережа Conflux позиціонує себе як блокчейн-платформа, претендуючи на звання єдиного блокчейну у Китаї, що відповідає нормативним вимогам. Проєкт, який часто називають «китайським Ethereum», розроблений для того, щоб пропонувати масштабовану та децентралізовану інфраструктуру для різних застосунків.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.