CoinLedger: У 2023 році кожен криптоінвестор в середньому заробив до $1000

Згідно з даними CoinLedger, провідної платформи податкового програмного забезпечення для криптовалют, середньостатистичний криптоінвестор минулого року отримав дохід у розмірі 887,60 доларів США.

8 лютого 2024 - 07:00
 0  11
CoinLedger: У 2023 році кожен криптоінвестор в середньому заробив до $1000
Зображення: brokker.news

Важливо зазначити, що це лише середній показник. Це означає, що деякі криптоінвестори могли заробити більше, а деякі - менше.

2022 рік став складним для інвесторів, адже в середньому кожен з них зазнав збитків у розмірі $7000. Проте 2023 рік приніс кардинальні зміни, і ситуація на ринку значно покращилася.

«Очевидно, що ринок криптовалют знову зростає. Після краху FTX екосистема криптовалют зазнала різкого падіння цін на активи», - заявив генеральний директор CoinLedger Девід Кеммерер у прес-релізі. «Цей останній підйом підкреслює зростання індустрії криптовалют з 2022 по 2023 рік».

Ці висновки отримані в результаті аналізу даних більш ніж 500 000 користувачів CoinLedger, переважно з США.

Дослідження також показало, що Ethereum (ETH) очолила список криптовалют, котрими найчастіше торгували користувачі CoinLedger у 2023 році, за нею слідували Solana (SOL), Bitcoin, BNB та Polygon (MATIC).

Незважаючи на світову популярність Bitcoin (BTC), він посів лише третє місце за обсягом торгів, що може свідчити про більшу схильність інвесторів в Bitcoin до зберігання своїх цифрових активів, порівняно з іншими криптовалютами.

Ethereum також лідирувала за обсягом транзакцій у блокчейні, імпортованих у податкове програмне забезпечення CoinLedger, випередивши Bitcoin, Binance Smart Chain, Polygon та Avalanche C-Chain. Coinbase стала найпопулярнішою централізованою біржею серед переважно американської бази користувачів CoinLedger.

Звіт також торкнувся важкого року для Binance, включаючи угоду про врегулювання на суму 4,3 мільярда доларів США з органами влади США та судовий позов від Комісії з цінних паперів і бірж США, проте зазначив, що Binance.US все ще посідає помітне місце за імпортом даних у CoinLedger.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.