Coinbase запускає спотову торгівлю криптовалютами на своїй міжнародній біржі

В межах розширення своєї глобальної стратегії, Coinbase впроваджує спотову торгівлю криптовалютою на своїй міжнародній біржі.

13 грудня 2023 - 18:35
 0  11
Coinbase запускає спотову торгівлю криптовалютами на своїй міжнародній біржі

Починаючи з 14 грудня, інституційні трейдери зможуть здійснювати транзакції з Bitcoin (BTC) та Ether (ETH) в парі зі стейблкоїном USDC. Грег Тусар (Greg Tusar), який очолює розробку інституційних продуктів у Coinbase, підкреслив стратегічну важливість одночасної пропозиції як спотової, так і деривативної торгівлі в інтерв'ю Bloomberg.

Експансія Coinbase відбувається на тлі активних юридичних дій Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) проти компанії. SEC звинувачує Coinbase в незаконній діяльності біржі, брокерської контори та клірингової агенції. Ці претензії є частиною масштабнішого тиску з боку SEC, спричиненого низкою гучних крахів криптовалют, зокрема падінням FTX.

SEC також прицілилася на інші великі біржі, такі як Kraken та Binance, звинувачуючи їх у роботі без належної реєстрації. Обидві фірми заперечують звинувачення SEC. Крім того, повільний законодавчий процес щодо регулювання криптовалют у Конгресі США ще більше ускладнює регуляторний ландшафт країни.

Незважаючи на ці проблеми, ринок криптовалют частково відновився після спаду 2022 року. Відновлення частково зумовлене очікуваннями, що SEC незабаром може схвалити перший спотовий Bitcoin ETF. Хоча вартість акцій Coinbase значно зросла цього року, вона все ще залишається нижче пікового показника 2021 року.

Coinbase вперше запустила свою міжнародну біржу в травні, прагнучи зменшити залежність від американського ринку Компанія планує поступово додавати більше токенів на платформу та згодом поширити офшорні спотові торгові послуги для роздрібних інвесторів зі збільшенням ліквідності ринку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.