Circle запускає крани USDC і EURC для підтримки діяльності розробників

Оператор стейблкойнів Джеремі Аллера (Jeremy Allaire) тепер надає розробникам блокчейну сховище тестових токенів, які вони можуть використовувати для створення інструментів та рішень Web3.

7 грудня 2023 - 23:37
7 грудня 2023 - 23:49
 0  15
Circle запускає крани USDC і EURC для підтримки діяльності розробників

Circle, оператор другого за величиною стейблкоїна в криптовалюті, USD Coin (USDC), випустив кран для свого токена, прив'язаного до долара США, і монети EURC, деномінованої в євро. Цей крок покликаний стимулювати інновації в безлічі децентралізованих мереж.

Цей кран дозволить розробникам отримувати тестові USDC та EURC, які потім можна розгортати у тестових мережах. У цій тестовій зоні розробники оцінюють блокчейн-застосунки та проводять репетиції перед основним розгортанням.

Тестові токени безкоштовні і будуть доступні на підтримуваних ланцюгах, таких як Ethereum, Algorand, Arbitrum, Avalanche, Base, Flow, Hedera, Near, Noble, Optimism, Polygon PoS, Solana, Stellar, Tron та інші.

Circle зазначила, що користувачі можуть використовувати кран на всіх тестових мережах Ethereum Virtual Machine (EVM) і не-EVM, що підтримують USDC і EURC.

Тестові токени та крани є невід'ємною системою підтримки для розробників блокчейнів при тестуванні смарт-контрактів та імітації того, як криптовалюти та стабільні монети взаємодіють з децентралізованими додатками (dapps). Цей інструмент може стати значним кроком для емітету на шляху до розширення можливостей стейблкоїнів на ранніх стадіях розробки в мережі.

В інших новинах Circle компанія опублікувала два протоколи з відкритим кодом для боротьби з крадіжкою криптовалюти та незаконним фінансуванням після звинувачень від американських політиків про те, що зловмисники використовують USDC для кримінальних операцій. Circle спростував ці твердження.

За словами компанії, протоколи включають стандарт відновлюваних токенів, що дозволяє здійснювати оборотні транзакції. Circle також представила ініціативу R-Pools як страховий фонд для цього нового типу токенів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.