Circle інтегрує власний стейблкоїн USDC в екосистему zkSync

Компанія Circle оголосила про інтеграцію свого стейблкоїна USDC безпосередньо в екосистему zkSync.

29 березня 2024 - 11:30
 0  16
Circle інтегрує власний стейблкоїн USDC в екосистему zkSync
Автор зображення: brokker.news

Це значний крок на шляху покращення ліквідності та зручності використання zkSync - рішення масштабування 2 рівня для блокчейна Ethereum (ETH), яке використовує zk-докази для підвищення ефективності та зниження транзакційних витрат.

Згідно з останнім повідомленням у блозі Circle, «майбутній власний USDC в zkSync започаткує нову еру безперебійних транзакцій та можливостей інтеграції для розробників та інституційних користувачів. USDC, випущений Circle, стане рідним для zkSync та офіційною формою USDC для екосистеми zkSync».

Очікується, що перехід на власну підтримку поступово перемістить наявну ліквідність із підключеного USDC (який раніше перебував в Ethereum та переміщений до zkSync через міст zkSync Era Bridge) до нового власного формату.

До переваг нативного USDC на zkSync належить його статус регульованого, повністю забезпеченого стейблкоїна, який завжди можна обміняти у співвідношенні 1:1 на долари США. Крім того, він сприятиме інституційному входу та виходу з ринку, такому як Circle Mint для відповідних користувачів, і забезпечить легку інтеграцію з існуючими децентралізованими додатками (dApps).

У блозі пояснюється, що «напередодні запуску нативного USDC, форма USDC, з’єднана з Ethereum, у дослідниках блоків, таких як zkSync Era Block Explorer, буде перейменована на USDC.e» для того, щоб відрізнити майбутній власний USDC від його попередника.

Нещодавно Circle співпрацювала з Solana, щоб перенести USDC та його міжмережевий протокол передачі в екосистему блокчейна Solana.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.