Чистий приплив коштів у спотові Bitcoin ETF наближається до 3 млрд доларів

Ринок цифрових активів отримав значний поштовх після запуску перших спотових Bitcoin ETF у США, оскільки чистий приплив коштів на четвертий день після запуску наблизився до 3 мільярдів доларів.

18 січня 2024 - 16:52
 0  13
Чистий приплив коштів у спотові Bitcoin ETF наближається до 3 млрд доларів
Зображення: brokker.news

Згідно з даними BitMEX Research, опублікованими 18 січня, 4-денні чисті надходження в спотові Bitcoin-ETF (не враховуючи Grayscale Bitcoin Trust, GBTC) склали 2,9 мільярда доларів. Серед нещодавно схвалених 11 ETF лідерами надходжень стали BlackRock, Fidelity та Bitwise, увійшовши до трійки найкращих постачальників послуг ETF. Фонди отримали $1,085 млрд, $884 млн і $375 відповідно.

Цікаво, що GBTC, котрий раніше домінував на ринку, за той же період отримав лише $458 млн інвестицій, але водночас зазнав відтоку коштів на суму $1,6 млрд.

Популярність ETF зростає на тлі падіння капіталізації криптовалютного ринку. Очікувалось, що після схвалення спотових ETF ціна BTC стрімко піде вгору, але замість цього криптовалюта протягом тижня торгувалась стабільно, а за останні 24 години її вартість навіть впала на 0,60%. На момент написання новини вартість Bitcoin становить $42 410, а за тиждень вона знизилась на 10,4%.

Експерти вважають, що ринок перебуває в стадії адаптації до нових умов. Швидке зростання припливу коштів в ETF свідчить про інтерес традиційних інвесторів до першої криптовалюти, але зберегти динаміку у довгостроковій перспективі може бути непросто.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.