Чому сьогодні криптовалюта падає? Matrixport та інші FUD

Криптовалютний ринок пережив різке падіння всього через кілька годин після звіту Matrixport від 3 січня. Проте дані свідчать, що інвестори вважають, що це може бути локальним дном.

4 січня 2024 - 12:32
4 січня 2024 - 12:37
 0  9
Чому сьогодні криптовалюта падає? Matrixport та інші FUD
Зображення: brokker.news

Згідно з даними CoinGecko, глобальна ринкова капіталізація криптовалют знизилася на 4,8% за останні 24 години і наразі коливається близько $1,73 трлн - це зниження на $70 млрд.

З іншого боку, дані CoinGecko показують, що глобальний обсяг торгівлі криптовалютами за останні 24 години зріс на 95% - з $94 млрд до $183 млрд.

Ринок в цілому знизився після того, як Matrixport опублікував аналіз, в якому стверджується, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) відхилить усі заявки на біржовий фонд (ETF) Bitcoin (BTC) цього місяця.

Лише через три години після звіту Matrixport Bitcoin зазнав 10% зниження з $45 500 до $40 800. Проте перша криптовалюта відновилася і наразі торгується близько $43 000.

Згідно з даними Santiment, активність терміну «продати» в соціальних мережах трохи зросла після заяви Matrixport та зменшилася з початком корекції на ринку.

Більше того, дані з Santiment показують значне зростання ключових слів «купити» та «бичачий» - вони становлять 3,3% та 0,5% усіх глобальних крипто-розмов на соціальних платформах.

З іншого боку, заклики «купити на просіданні» значно зросли за останні 24 години. У середньому, понад 37% соціальної активності навколо криптоекосистеми містить термін «купити на просіданні».

За даними Santiment, більшість бичачих сигналів надходить з Reddit та X, а Telegram та 4chan також мають невелику частку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.