SEC відхилить заявки на створення Bitcoin ETF у січні - аналітики Matrixport

Американська Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) найімовірніше відхилить усі заявки на ETF, що прив'язані до прямого курсу Bitcoin (BTC) у січні, прогнозують аналітики Matrixport.

3 січня 2024 - 16:12
 0  24
SEC відхилить заявки на створення Bitcoin ETF у січні - аналітики Matrixport
Зображення: brokker.news

У своєму звіті «Чому SEC знову ВІДХИЛИТЬ спотовий Bitcoin ETF» експерти вважають, що схвалення жодній із заявок не варто очікувати раніше другого кварталу 2024 року.

Результатом такого рішення може стати падіння ціни BTC до $36 000-$38 000 протягом січня. Аналітики радять інвесторам купувати пут-опціони або навіть продавати BTC напряму.

Експерти також нагадують, що нинішній склад комісії SEC, за якого критично залежить рішення щодо схвалення ETF, більшою мірою складається з демократів. Більше того, очільник регулятора Гері Генслер не підтримує криптовалюти в США, тому розраховувати на його схвалення Bitcoin ETF навряд чи варто.

«З політичної точки зору немає причин схвалювати ETF на Bitcoin, який легітимізував би його як альтернативний засіб збереження вартості. З вересня 2023 року, коли трейдери почали робити ставки на схвалення ETF, до криптоіндустрії було направлено щонайменше $14 мільярдів додаткових фіатних коштів та кредитного плеча», - зазначається у звіті Matrixport.

Проте, попри такі перспективи, експерти все ж очікують подальшого зростання ціни BTC. Двома головними каталізаторами для вартості BTC до кінця року є президентські вибори в США та черговий халвінг Bitcoin.

Багато представників криптовалютної спільноти чекали схвалення ETF на BTC вже до 10 січня. Позитивні настрої трейдерів, пов'язані з можливим схваленням такого ETF у США, сприяли зростанню курсу першої криптовалюти. На початку січня ціна BTC вперше з квітня 2022 року перевищила позначку $45 000.

Проте, на сьогодні, 3 січня, ціна BTC знизилась на 7,1% за останні 24 години, до $42 300.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.