BlackRock подала заявку на створення спотового Ethereum ETF

Компанія BlackRock офіційно подала заявку до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) на створення спотового Ethereum ETF.

16 листопада 2023 - 15:02
24 листопада 2023 - 22:45
 0  14
BlackRock подала заявку на створення спотового Ethereum ETF

У Формі S-1, поданій до SEC, зазначено, що iShares Ethereum Trust має на меті «широко відображати цінову ефективність Ethereum».

Форма S-1 з'явилася через тиждень після того, як BlackRock зареєструвала iShares Ethereum Trust у Дивізіоні корпорацій штату Делавер. Біржа Nasdaq подала заявку на реєстрацію запропонованого біржового фонду, підтвердивши, що BlackRock працює над ним.

На тлі цієї новини ціна Ethereum (ETH) зріс майже на 1,4%. На момент написання актив торгується приблизно на рівні $2 038.

13 листопада на веб-сайті Дивізіону корпорацій Департаменту штату Делавер з'явилася інформація про iShares XRP Trust, зареєстрований у BlackRock. Однак згодом компанія спростувала цю інформацію.

Також стало відомо, що SEC відклала розгляд заявки на створення Hashdex для перетворення біржового фонду ф'ючерсів Bitcoin на спотовий ETF. Агентство також відклало термін прийняття рішення щодо заявки Grayscale на запуск ETF ф'ючерсів Ethereum.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.