Bitcoin приніс власникам прибуток у $500 мільярдів у 2023 році

Власники Bitcoin пережили значне зростання свого капіталу в 2023 році, оскільки ринкова капіталізація криптовалюти збільшилася з 320 млрд доларів до 827 млрд доларів, що свідчить про збільшення на 500 млрд доларів, стверджує Matrixport.

20 грудня 2023 - 22:54
 0  9
Bitcoin приніс власникам прибуток у $500 мільярдів у 2023 році
Зображення: brokker.news

У нещодавньому звіті сінгапурська криптоінвестиційна фірма Matrixport стверджує, що вплив американської інфляції на накопичення багатства в BTC слід визнати ключовим чинником.

Протягом останнього року офіційна інфляція в США знизилася з 8% до 3,1%, а аналітики очікують її подальшого зниження до 2% у 2024 році.

Попри те, що Федеральна резервна система натякає на зниження процентних ставок у 2024 році, аналітики прогнозують, що різниця між ставками федеральних фондів та Індексом споживчих цін (ІСЦ) ймовірно залишиться сталою, що призведе до подальшого накопичення багатства в Bitcoin.

«Хоча Федеральна резервна система прогнозує ринку зниження процентних ставок на 75 базисних пунктів у 2024 році, різниця між ставками федеральних фондів та ІСЦ є значно більшою, а саме 220 базисних пунктів, і принаймні залишиться постійною, навіть якщо ФРС скоротить їх, оскільки інфляція, як очікується, знизиться», - стверджують в Matrixport.

Звіт підкреслює, що макроекономічні фактори сприятимуть підвищенню цін на BTC у 2024 році, оскільки майнери «зазвичай обмежують постачання нових BTC під час циклів халвінгу».

Проте аналітики також зазначають, що інвесторам в криптовалюту не слід очікувати нового ралі в 2023 році, оскільки історично Bitcoin зростав лише на кілька відсотків у період з 24 до 31 грудня.

«Це означає, що ми, можливо, побачили найвищі показники на рік, і ціни можуть продовжувати консолідуватися до кінця року. Ринкова капіталізація BTC зросла з 320 млрд доларів до 827 млрд доларів, що приблизно на 500 млрд доларів більше для власників Bitcoin», - Matrixport.

З огляду на зниження активності ринку, яке очікується під час різдвяних свят, Matrixport також передбачає зниження рівня фінансування. Проте, підвищена волатильність може зберігатися, оскільки трейдери хеджують свої позиції в очікуванні потенційного схвалення Bitcoin-ETF.

Як повідомлялося раніше, аналітики K33 Research очікують, що Комісія з цінних паперів та бірж США схвалить Bitcoin-ETF «протягом наступних трьох тижнів» на тлі шквалу оновлених заявок S-1 від емітентів, таких як BlackRock.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.