K33 Research: схвалення спотового Bitcoin ETF очікується в січні

Дослідницька компанія K33 Research прогнозує, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) найближчим часом схвалить Bitcoin ETF. Такий висновок зроблено після низки оновлень заявок на S-1 від великих компаній, як-от BlackRock.

20 грудня 2023 - 04:14
20 грудня 2023 - 04:15
 0  11
K33 Research: схвалення спотового Bitcoin ETF очікується в січні
Зображення: brokker.news

Очікується, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) схвалить біржові фонди (ETF) на Bitcoin на початку січня після конструктивних переговорів з емітентами щодо кращої моделі погашення для цих інвестиційних інструментів, згідно з K33 Research.

«Створення готівки — не найефективніша структура, але оновлення заявок є ще одним сигналом на користь схвалення ETF протягом наступних трьох тижнів», говориться в звіті K33 Research.

18 грудня кілька емітентів, зокрема BlackRock і WisdomTree, подали змінені заявки до SEC. Оновлення залишили відкритими двері для викупу в натуральній формі, якщо американський наглядовий орган з цінних паперів вирішить дати зелене світло цій альтернативі.

Згідно з останньою інформацією, хоча Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) розглядає різні заявки на BTC ETF, вона, схоже, схиляється до схвалення тих, які базуються на готівкових резервах. Це означає, що компанії-емітенти ETF повинні будуть утримувати еквівалент у фіатних коштах (наприклад, у доларах) вартості Bitcoin, пропонованих у фонді.

На момент публікації не існувало чіткого графіка схвалення від SEC, хоча експерти з області ETF та прихильники криптовалют очікують позитивного рішення до 10 січня. Так сталося, що ця дата є крайнім терміном прийняття рішення для заявки на спотовий Bitcoin ETF, поданої ARK Invest разом із 21Shares.

Активно обговорюється можливий вплив затвердження Bitcoin ETF на ширший ринок криптовалют в цілому. З одного боку, інституційні гравці, такі як Майк Новограц та Bitwise, прогнозують мільярдні вливання в BTC, за якими послідує підвищення вартості токену до свого історичного максимуму в $69 000, встановленого в листопаді 2021 року.

З іншого боку, аналітики JPMorgan Chase, найбільшого банку США, вважають, що вплив ETF перебільшений. Аналітики банку прогнозують, що Bitcoin ETF лише перерозподілить капітал, вже задіяний в інших операціях і стратегіях інвестування в BTC, таких як майнінг.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.