Bitcoin на порозі нового етапу зростання, кити накопичують монети

Bitcoin-кити накопичують та переміщують свої BTC на біржі, що свідчить про те, що рух ціни до $37 000 майже неминучий.

9 листопада 2023 - 11:36
24 листопада 2023 - 22:41
 0  15
Bitcoin на порозі нового етапу зростання, кити накопичують монети

Кількість транзакцій Bitcoin (BTC) на суму не менше ніж 100 000 доларів США помітно збільшується, згідно з даними Santiment. Ця тенденція почалася на початку цього місяця і продовжує збільшуватись, причому біткоїн зафіксував до 7992 транзакцій на суму $100 000 і більше 8 листопада.

Це найвищий показник транзакцій китів з кінця жовтня, і він свідчить про те, що великі інвестори знову починають накопичувати Bitcoin. Цей сигнал є бичачим, оскільки він свідчить про те, що є сильний попит на першу криптовалюту на поточних цінових рівнях.

Окрім зростання транзакцій китів, також спостерігається поступове збільшення запасів BTC на біржах. Це говорить про те, що інвестори переміщують свої запаси монет на біржі в рамках підготовки до продажу. Однак важливо зазначити, що запаси біткоїнів на біржах все ще відносно низькі, лише 5,7% від загальної пропозиції.

Загалом, недавні тенденції в транзакціях китів і запасах на біржах свідчать про те, що Bitcoin готовий до руху до $37 000. Це підтримується бичачим настроєм, пов’язаним з потенційним схваленням спотового ETF BTC у США.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.