SEC може розглянути заявки на біткоїн-ETF до кінця поточного року

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) ще не повідомила про терміни схвалення заявок на біткоїн-ETF.

8 листопада 2023 - 21:23
24 листопада 2023 - 22:40
 0  19
SEC може розглянути заявки на біткоїн-ETF до кінця поточного року

Генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн (Michael Sonnenshein) заявив, що його компанія не отримала жодної інформації про схвалення заявок Bitcoin ETF  від Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) у період, коли всі 12 заявок могли отримати зелене світло.

SEC не розголошувала, коли вона може дозволити емітентам, таким як BlackRock та ARK Invest, розміщувати біржові фонди (ETF), які пропонують прямий доступ до цін на BTC, сказав Зонненшайн 8 листопада. Голова Grayscale додав, що компанія може подати позов, якщо SEC відхилить її заявку.

Він також поділився цими зауваженнями під час 7-го щорічного тижня Fintech у Вашингтоні, округ Колумбія, на тлі зростання цін на криптовалюти та очікувань щодо майбутнього схвалення SEC біткоїн-ETF. Криптовалюти, такі як ADA, LINK, Polygon та XRP, зросли на десятки відсотків протягом тижня, оскільки ціна першої криптовалюти перевищила відмітку у $35 000.

Хоча ніхто не може точно сказати, коли SEC може схвалити будь-яку з 12 заявок, які зараз розглядаються, експерти з ETF висловили думку, що є шанси отримати рішення до 10 січня 2024 року.

Аналітики Bloomberg Ерік Балчунас (Eric Balchunas) та Джеймс Сейффарт (James Seyffart) заявили, що у регулятора цінних паперів є вікно для того, щоб схвалити всі заявки, які знаходяться на його столі, включаючи GBTC Grayscale, і цей термін буде відкритий протягом восьми днів між 8 та 17 листопада.

Балчунас також вказав на навчальний контент, опублікований SEC, який може ще більше зміцнити надію на швидше схвалення. Комісія публікувала подібні матеріали в жовтні 2021 року незадовго до схвалення ETF на ф'ючерси Bitcoin, випущені ProShares.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.