Bitcoin готовий до зростання на тлі рекордної світової ліквідності у $94 трлн

Поточний бичачий тренд BTC може отримати значне посилення, оскільки світова ліквідність досягла нового історичного максимуму.

6 червня 2024 - 16:53
 0  71
Bitcoin готовий до зростання на тлі рекордної світової ліквідності у $94 трлн
Автор зображення: brokker.news

Згідно з новим аналізом Філіпа Свіфта, творця платформи для аналізу блокчейнів LookIntoBitcoin, глобальна ліквідність зросла до рекордних $94 трлн, що створює передумови для потенційного подальшого зростання ціни Bitcoin (BTC).

Новий рекорд світової ліквідності

5 червня Філіп Свіфт опублікував аналіз, який підкреслює, що світова ліквідність, виміряна світовим грошовим агрегатом M2, досягла рекордного максимуму. У доларовому виразі M2 зараз становить $94 трлн, перевищуючи попередній пік і на $3 трлн більше, ніж коли BTC досяг свого попереднього історичного максимуму в $69 000 наприкінці 2021 року.

Експерти стверджують, що це відновлення є суттєвим прогресом із мінімуму в $85 трлн, зафіксованого наприкінці 2022 року, який збігся з найнижчою точкою криптовалютного ринку.

Аналіз Свіфта підкреслив вирішальну роль тенденцій глобальної ліквідності у впливі на Bitcoin та криптовалютний ринок загалом. Він зазначає, що поточні умови є дуже сприятливими для зростання ціни першої криптовалюти за ринковою капіталізвцією, і посилається на настрої з інших аналізів, що базуються на ліквідності, які прогнозують бичачий сценарій.

В одному зі своїх коментарів щодо цього, Свіфт наголосив на важливості нового історичного максимуму світової ліквідності, він сказав:

«Найважливіший графік для цього бичачого тренду досяг рекордного максимуму. Ви готові?»

Цей бичачий погляд узгоджується з іншими висновками, які свідчать про те, що цінова поведінка Bitcoin тісно пов’язана з тенденціями глобальної ліквідності.

Оскільки фінансові умови стають більш сприятливими, зростають докази посилення інтересу інституційних інвесторів до BTC та інших ризикованих активів.

Останній «Тижневий звіт» аналітичної платформи блокчейнів CryptoQuant, опублікований нещодавно, провів паралелі між поточною поведінкою інвесторів і тенденціями, спостережуваними в 2020 році. Звіт показав, що великі інвестори додають приблизно 1 мільярд доларів США до Bitcoin, що віддзеркалює активність перед масовим зростанням з $10 000 до $70 000 у 2020 році.

Попри низьку волатильність цін, активність у блокчейні залишається високою, зі значними щоденними надходженнями на нові гаманці великих інвесторів. Інституційні інвестори накопичують Bitcoin та, ймовірно, розміщують свої активи в кастодіальних гаманцях.

Крім того, CryptoQuant зафіксував суттєві надходження до Bitcoin-ETF у США, що стало їхнім другим за величиною чистим притоком коштів 4 червня. Це зростання притоку до ETF також було названо ще одним показником зростаючого інституційного інтересу та довіри до BTC як цінного класу активів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.