Bitcoin ETF за перший тиждень червня скупили обсяг BTC, еквівалентний двом місяцям майнінгу

За перший повний торговий тиждень червня Bitcoin-ETF в США придбали майже стільки BTC, скільки за весь травень.

11 червня 2024 - 09:51
 0  50
Bitcoin ETF за перший тиждень червня скупили обсяг BTC, еквівалентний двом місяцям майнінгу
Автор зображення: brokker.news

Протягом першого тижня червня, Bitcoin-ETF придбали BTC на обсяг, що дорівнює приблизно двом місяцям майнінгу цієї криптовалюти.

Згідно з даними HODL15Capital, 11 Bitcoin-ETF за тиждень з 3 по 7 червня придбали 25 729 BTC на суму близько 1,83 мільярда доларів США. Це приблизно у вісім разів більше, ніж 3 150 нових BTC, які були видобуті за той самий період.

Тільки за тиждень було придбано майже стільки Bitcoin, скільки за весь травень (29 592 BTC) за підрахунками HODL15Capital. Це найбільший тижневий обсяг покупок з середини березня, коли BTC досяг свого поточного історичного максимуму в $73 679.

З моменту запуску в січні 11 біржових фондів (ETF) залучили 15,69 мільярда доларів США чистих інвестицій, враховуючи чистий відтік з фонду Grayscale на суму 17,93 мільярда доларів США. Загальні активи під управлінням (AUM) цих фондів становлять близько 61 мільярда доларів США.

Прихильники Bitcoin вже давно називають цю криптовалюту «цифровим золотом» через її вбудований механізм обмеження – загалом буде випущено лише 21 мільйон BTC.

Президент ETF Store Нейт Джерачі 9 червня зазначив у своєму дописі, що активи під управлінням BTC-ETF становлять близько 60% від обсягу золотих ETF, хоча золоті ETF існують в США близько 20 років, а Bitcoin-ETF – лише п'ять місяців.

На тлі зростання інвестицій у Bitcoin-ETF в США 5 червня BTC досяг максимуму в $71 093. Це вперше з 21 травня, коли, за даними CoinMarketCap, ціна активу перевищила $71 000.

За словами співзасновника криптобіржі Radar Bear, зростанню ціни BTC зараз більше перешкоджають «макроекономічні фактори та геополітичні події», ніж попит на ринку, про що він повідомив виданню Cointelegraph 7 червня.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.