Bitcoin ETF ARK 21Shares вперше обігнав Grayscale Bitcoin Trust за відтоком коштів

Вівторок ознаменувався рекордними відтоками з біржового фонду ARK 21Shares (ARKB). Це перший випадок, коли втрати одного провайдера перевищили показники Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).

3 квітня 2024 - 14:23
 0  55
Bitcoin ETF ARK 21Shares вперше обігнав Grayscale Bitcoin Trust за відтоком коштів
Автор зображення: brokker.news

За попередніми даними Farside Investors, 2 квітня відтік з ARKB склав майже 88 мільйонів доларів США, що перевищує показник GBTC у 81 мільйон доларів США. Ці два фонди стали єдиними, хто зазнав втрат серед 11 спотових Bitcoin-ETF.

Відтік інвестицій з ARKB став найбільшим з моменту його запуску в січні. У понеділок фонд втратив 300 000 доларів США, зафіксувавши перший в історії відтік коштів.

Дані також показують, що загальний відтік з Grayscale наразі перевищує 15 мільярдів доларів США, при цьому відтік спостерігається безперервно з 15 березня.

Лідер галузі, фонд IBIT від BlackRock залучив ще 150 мільйонів доларів США, а фонд FBTC від Fidelity залучив 44 мільйони доларів США. Загальний чистий приплив коштів на ринку Bitcoin ETF склав 40 мільйонів доларів США, що є зростанням порівняно з чистим відтоком у 80 мільйонів доларів США, зафіксованим у понеділок.

Ціна Bitcoin (BTC) за останні 24 години майже не змінилася, на момент написання новини перша криптовалюта торгується на рівні $65 500.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.