Ваучер з 0% відсотком маржі Binance – що це та як використовувати?

Повний огляд можливостей, які дає ваучер з 0% відсотком маржі Binance. Інформація про те, як вигідно скористатися цією пропозицією.

9 травня 2022 - 20:06
24 листопада 2023 - 21:19
 0  42
Ваучер з 0% відсотком маржі Binance – що це та як використовувати?
Ваучер з 0% відсотком маржі Binance | © BROKKER GROUP 2022

Багато трейдерів-початківців цікавить питання ваучер Binance з нульовою відсотком маржі що це таке, де отримати і як правильно використовувати. Це пов'язано з тим, що їх можна отримати за різну активність на трейдерській платформі, і у багатьох новачків вони накопичуються і залишаються висіти в особистому кабінеті. Тому рекомендується ними таки скористатися заради власної вигоди.

Для чого потрібні нульові ваучери?

Ваучери з 0% ставкою призначені для безпроцентної торгівлі на трейдерському майданчику. Фактично, вони були створені з метою надання можливості безкоштовного тестування платформи без реальних вкладень коштів. Дія ваучерів із 0% ставкою поширюється лише на маржинальні торги.

Вони видаються на конкретні суми, під певні типи валют і обов'язково мають термін дії. При цьому кошти, що виділяються на ці ваучери, є фактично позичковими, тому бездумно їх витрачати не можна. Усі можливі збитки доведеться покривати із власного гаманця.

Як грамотно користуватися ваучерами на платформі Binance?

Важливо розуміти, як використовувати ваучер із нульовою процентною ставкою Binance. Покрокова інструкція щодо практичного застосування:

 • Зайти на трейдерську платформу в особистий обліковий запис.
 • Перейти до розділу отриманих нагород у панелі керування обліковим записом.
 • Вибрати ваучер, що цікавить, за розміром суми, часу дії та рядом інших важливих критеріїв.
 • Слідувати інструкціям із застосування ваучера, що відображаються на екрані: вибрати відповідну валютну пару і почати торги.

Якщо маржинальний рахунок не відкритий, це потрібно зробити вручну. Залежно від типу ваучера, в автоматичному режимі буде сформовано обліковий запис маржинального типу або крос-маржинального. Про те, якою саме, можна дізнатися на вигляд іконки, що стоїть навпроти нього. Тільки після їх активації стануть доступні позики відповідно до вибраного типу валюти/пари на певний час. При цьому сума позики не повинна бути вищою від намінала ваучера.

Погасити ваучер з нульовою процентною ставкою Binance можна так:

 1. Відкрити сайт трейдерської платформи.
 2. Залогінитись у власний обліковий запис.
 3. Перейти до розділу гаманця.
 4. Вибрати маржинальний обліковий запис.
 5. Відкрити розділ «Зайняти/Погасити».
 6. Вибрати відповідний ваучер.
 7. Погасити заборгованість, якщо така є.

Важливо, щоб на особистому рахунку була сума, достатня для погашення ваучера, якщо за нього виникла заборгованість.

Де взяти код для ваучера?

Отримати коди для ваучерів можна декількома способами:

 • Досягти мінімального обсягу маржинальних торгів у криптовалютних парах, що становить 100 тис. USDT. Це дасть можливість участі в акції, яку проводить трейдер. Буде відібрано 100 учасників, яким нарахуються ваучери.
 • При досягненні обсягу торгів понад 50 тис. USDT у період проведення акції будуть нараховані ваучери номіналом 500 USDT.
 • В рамках інших акцій, що періодично діють.

Тобто переважно ваучери нараховуються активним трейдерам, які досягають певних успіхів у торгах криптовалютою.

Чи варто ризикувати?

Торгівля маржинального типу завжди пов'язана з багатьма ризиками, які можуть приносити не лише прибуток, а й збитки. Тому важливо розуміти, що маржинальний баланс може зміщуватися різко в будь-який бік, тому що на ринку завжди присутні фінансові та інвестиційні ризики. Використання певної стратегії не дає гарантії, що вона працюватиме сьогодні, за тиждень чи рік. Важливо завжди вносити необхідні коригування, щоб своєчасно реагувати на те, що відбувається у фінансовій сфері.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.