Binance Labs інвестує в Memecoin: на тлі новин ціна MEME піднялася на 9%

Binance Labs, венчурний фонд та інкубатор фінансової криптовалютної біржі Binance, інвестував у токен Memecoin (MEME).

4 січня 2024 - 14:51
4 січня 2024 - 15:12
 0  15
Binance Labs інвестує в Memecoin: на тлі новин ціна MEME піднялася на 9%
Зображення: brokker.news

Згідно з оголошенням від 4 січня, Binance Labs інвестував у токен Memeland, проекту, зосередженого на створенні та інвестуванні в соціальну економіку. Розмір інвестицій не розкривається.

Memeland став 39-м новим проектом лаунчпулу після запуску 27 жовтня 2023 року. До кінця того ж місяця Binance повідомила, що користувачі можуть стейкати криптоактиви в різних пулах для 30-денного фармінгу, щоб заробити токени MEME. Ця ініціатива дозволила криптоентузіастам отримувати винагороди в токенах MEME, беручи участь у лаунчпулі для проектів Memeland.

Внаслідок цього MEME став одним із найприбутковіших мем-токенів восени 2023 року. Великі криптовалютні біржі, включаючи Binance, OKX та HTX (колишня Huobi), почали торгувати токеном, що призвело до зростання його ціни на 2000%.

На тлі новин про інвестиції Binance Labs ціна MEME 3 січня злетіла на 9% до $0,02702. Проте, згодом токен значно впав, що послідувало за обвалом Bitcoin (BTC), який втратив 6,2% вартості за останні 24 години. Альткоїновий сектор також зазнав великого удару, багато монет впали на понад 10%.

За чутками, Управління з цінних паперів та бірж США (SEC) може не схвалити ETF на спотовий BTC у першому кварталі 2024 року, що призвело до падіння криптовалютного ринку. Капіталізація ринку мем-монет, навпаки, знизилася на 12%, а загальна капіталізація ринку зменшилася на 5,6% за останні 24 години.

Важливо відзначити, що ринок криптовалют є надзвичайно мінливим, і інвестиції в нього завжди пов'язані з високим ризиком.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.