Аналіз BTC та ETH: чи варто інвесторам чекати ведмежого чи бичачого ринку у вересні?

За даними TradingView, курс BTC/USD становив близько 19 800 доларів, що вказує на слабку динаміку, що триває. Під час вихідних найбільша криптовалюта не змогла пробити підтримку у 20 000 доларів. Повідомляється, що учасники ринку також були змучені.

5 вересня 2022 - 07:17
24 листопада 2023 - 22:25
 0  23
Аналіз BTC та ETH: чи варто інвесторам чекати ведмежого чи бичачого ринку у вересні?

Мінус після похмурого макроекономічного тижня

Популярний трейдер Cheds відзначив, що 8-денна EMA є рівнем підтримки , А вересневі максимуми, мабуть, продовжать діяти як опір. Минулого тижня американські акції пережили важкий тиждень: індекс S&P 500 впав на 2,7%, а індекс Nasdaq Composite — на 3,25%.

Ціни на нафту в Європі впали минулого тижня після того, як Росія заявила, що може запровадити цінову стелю наприкінці року. Незважаючи на це, наслідки цього кроку для цін залишаються незрозумілими. Постачання газу до Європи також було зірвано з технічних причин. Спочатку це питання мало вирішитися 3 вересня.

Bitcoin втрачає частку ринку

Bitcoin-бики почали втрачати позиції, оскільки почала виявлятися відсутність активності на ринку. Згідно з джерелами, частка цифрової валюти у загальній ринковій капіталізації впала до найнижчого рівня майже за чотири роки. За оцінками трекерів, ринкова частка BTC становила лише 39 відсотків, що є найнижчим показником з червня 2018 року. З іншого боку, дані TradingView показали, що частка Bitcoin становила 39,88%.

Раніше загальної ринкової капіталізації криптовалют вдавалося підтримувати свою 200-тижневу ковзну середню під час ведмежого ринку. Однак показники BTC/USD не показали ознак покращення.

Вирішальна ціна 25 тисяч доларів

Незважаючи на волатильність ринку, багато інвесторів, як і раніше, вірять, що Bitcoin відновиться. Це говорить про те, що більшість інвесторів все ще тримають криптовалюту.

Навіть якщо ціна Bitcoin зрештою впаде після дослідження, це все одно визначає потенційну точку ціни, яка може покласти край ведмежому ринку. Згідно зі звітом Kitco, повне відновлення BTC може бути оцінене у 25 066 доларів.

Незважаючи на поточну ситуацію, аналітики зазначають, що Bitcoin все ще перебуває у колії. Проте психологічний рівень $20 000 деякий час залишався незмінним. Це говорить про те, що падіння може продовжитись. 19 серпня ціна зламала формацію ведмежого прапора.

Як би там не було, BTC може ініціювати можливе ралі, якщо бики зможуть утриматися вище за опір на рівні 17 567 доларів. Проте рівень, на який варто звернути увагу, — це підтримка у 17 567 доларів.

Позитивні дані про зайнятість у США та поточне дослідження вказують на те, що можливе ралі може бути позитивним для Bitcoin. Незважаючи на поточну криптозиму, інвестори все ще ставляться до криптовалюти позитивно.

В очікуванні на оновлення Ethereum

Хоча ціна ETH значно зросла за останні пару місяців, у вересні вона все ще схильна до ризику зниження. Після зростання з мінімуму 880 доларів у червні він може впасти нижче.

Вартість Ethereum значно зросла за останні кілька місяців завдяки технічному оновленню, запланованому на 15 вересня. Це дозволить запровадити протокол Proof-Of-Stake.

ETH досяг вражаючих успіхів за останні пару місяців. Він, як і раніше, на 70% нижчий за свій рекордний максимум у майже 5000 доларів з листопада 2021 року. Це означає, що його потенціал для зниження все ще існує.

Згідно з даними Deribit, трейдери опціонів очікують, що ціна Ethereum досягне 2200 доларів до того, як відбудеться Злиття. Дехто навіть пророкує, що він може піднятися до 5000 доларів. Однак ентузіазм, пов'язаний з PoS-перемикачем, мабуть, зменшився після технічного оновлення.

Цього тижня ціна ETH протестувала нижню лінію тренду свого тижневого графіка. Цей рівень підтримки може вказувати на початок формування ведмежого прапора. Якщо ціна монети прорветься нижче за нижню лінію тренда, це може спровокувати потенційний розворот ведмежого прапора. Це може призвести до того, що ціна протестує верхню лінію тренда прапора на рівні близько 2500 доларів. На даний момент цільовий прибуток за ведмежим прапором для токена становить близько 540 доларів, що на 65% нижче за його поточну ціну.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.