Аналіз динаміки зміни цін на криптовалюти BNB та Chainlink

Ціни на BNB короткочасно знизилися після того, як засновник Binance Чанпен Чжао залишив посаду генерального директора. Chainlink (LINK) виграє від росту штучного інтелекту. Крім того, він дозволяє користувачам отримувати доступ до даних поза ланцюжком, необхідних для смарт-контрактів. LINK виріс на 138% за останній рік.

11 грудня 2023 - 14:27
 0  8
Аналіз динаміки зміни цін на криптовалюти BNB та Chainlink

Вартість BNB стабілізується

BNB зазнав деякого зниження останнім часом, що турбує деяких інвесторів.

21 листопада, коли засновник Binance Чанпен Чжао оголосив про свою відставку з посади генерального директора, BNB торгувався приблизно за $235. Станом на 8 грудня його ціна становила $226, знизившись на 11,94%.

Незважаючи на зниження, частково пов'язане з невизначеним переходом керівництва, BNB є четвертою за величиною криптовалютою з ринковою капіталізацією понад 36 мільярдів доларів та обсягом торгівлі 934 мільйони доларів на цьому тижні.

На основі прогнозів технічного аналізу, деякі аналітики прогнозують, що BNB може повернутися до $243 до кінця 2023 року.

Chainlink може злетіти вище 17 доларів

Chainlink останнім часом отримав вигоду від підвищеного інтересу до інтеграції зовнішніх даних для покращення систем штучного інтелекту, таких як OpenAI та Microsoft. Chainlink дозволяє користувачам включати дані поза ланцюжком у смарт-контракти.

Розробники продемонстрували потенціал Chainlink для покращення можливостей штучного інтелекту шляхом підключення систем до відповідної реальної інформації. Цей потенціал використання нещодавно породив позитивні настрої навколо LINK.

За словами одного анонімного аналітика, LINK вийшов із моделі ціни висхідного трикутника, що свідчить про потенціал досягти цільового рівня $17 у найближчому майбутньому на основі технічних індикаторів. Минулого тижня LINK піднявся з $14,75 до понад $16,42.

Деякі прихильники вважають, що якщо імпульс збережеться, LINK може піднятися вище $20 на початку 2024 року.

Висновок

Binance продовжує стикатися з проблемами. Деякі люди вивчають Chainlink як варіант для зменшення втрат.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.