Аналітик Bloomberg ETF: Bitcoin ETF буде затверджено сьогодні

Фінансовий світ у зашкалі емоцій, адже авторитетний аналітик Bloomberg натякає на можливе затвердження Bitcoin-ETF найближчими годинами.

10 січня 2024 - 20:06
 0  15
Аналітик Bloomberg ETF: Bitcoin ETF буде затверджено сьогодні
Зображення: brokker.news

Ерік Балчунас, старший аналітик з ETF у Bloomberg, зробив сміливу заяву на платформі X, припустивши, що схвалення BTC-ETF буде оголошено сьогодні протягом дня.

Хоча остаточного рішення ще не ухвалено, Балчунас зазначив, що всі системи налаштовані на позитивний результат, імовірно схвалення відбудеится сьогодні між 22:00 та 00:00 за Києвом. Варто зазничити, що початок торгів може відбутися вже у четвер.

У передчутті цієї потенційної події Bloomberg уже готує необхідні сторінки з описом (DES) для своєї платформи. DES-сторінки - це сторінки з описом на терміналі Bloomberg, комп'ютерній системі, яка надає фінансовим професіоналам доступ до послуги Bloomberg Professional, через яку користувачі можуть відстежувати та аналізувати дані фінансового ринку в режимі реального часу та здійснювати операції на електронній торговій платформі.

DES-сторінки містять детальні описи цінних паперів, таких як акції, облігації та ETF (біржові фонди). Вони містять важливу інформацію, включаючи фінансові звіти, оцінки, статистику торгів та інші ключові дані, на які трейдери та інвестори покладаються для прийняття обґрунтованих рішень.

Схвалення Bitcoin-ETF стане значним кроком для криптовалютного ринку, потенційно сприяючи ширшому доступу та підвищуючи його легітимність в очах традиційних фінансових інституцій. Фінансові ринки з нетерпінням чекають офіційного оголошення, яке може суттєво вплинути на ціну BTC та загальний клімат у криптовалютному світі.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.