Засновник Jupiter: Мемкоїни – це гроші, створені користувачами

Засновник децентралізованої криптовалютної біржі Jupiter вважає, що мемкоїни можуть стати точкою входу для масового залучення нових користувачів до Web3 та трампліном для розуміння ширшої інфраструктури криптовалют.

11 червня 2024 - 09:00
11 червня 2024 - 00:42
 0  28
Засновник Jupiter: Мемкоїни – це гроші, створені користувачами
Автор зображення: brokker.news

За словами Джонатана Оджіоно, більш відомого як «Were Meow», мемкоїни Solana та схожі токени на інших блокчейнах відкривають нову парадигму цінності для користувачів.

«В епоху Web2 все оберталося навколо контенту, створеного користувачами. В епоху web3 все залежить від грошей, які створюють користувачі», - заявив Оджіоно 10 червня.

Популярність мемкоїнів у 2024 році

Мем-токени, особливо на блокчейні Solana (SOL) та Base, разом із інституційним прийняттям, наприклад Bitcoin-ETF, опинилися в центрі уваги під час цьогорічного зростання ринку.

Деякі скептики критикують так звану «казино-поведінку», тоді як користувачі активно беруть участь у спекуляціях на ринку мем-криптовалют. Деякі трейдери перетворили кілька доларів на сотні тисяч, а інші навіть заробили мільйони на ранніх інвестиціях у мемкоїни.

Нові проєкти, такі як Dogecoin (DOGE) та Shiba Inu (SHIB), також кинули виклик лідерам ринку з попередніх циклів.

За даними CoinGecko, нові токени, такі як Dogwifhat (WIF), Brett (BRETT), Book of Meme (BOME) та Dog.Go.To.The.Moon (DOG), протягом декількох тижнів або місяців після запуску увійшли до топ-10 мемкоїнів за ринковою капіталізацією.

Занурення у Web3

Оджіоно підкреслив, що мем-протоколи можуть стати воротами до ширшої екосистеми Web3, слугуючи трампліном для глибшого розуміння крипто-інфраструктури, децентралізованих фінансів (DeFi) та інших спеціалізованих секторів, таких як реальні активи.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.