Засновник криптобіржі FTX просить меншого терміну ув'язнення, попри шахрайство на суму $8 млрд

Сем Бенкман-Фрід, засновник збанкрутілої криптобіржі FTX, намагається отримати менший термін ув'язнення після того, як його було визнано винним у шахрайстві. Зараз йому загрожує понад 100 років тюремного ув'язнення.

29 лютого 2024 - 09:30
28 лютого 2024 - 21:26
 0  47
Засновник криптобіржі FTX просить меншого терміну ув'язнення, попри шахрайство на суму $8 млрд
Зображення: brokker.news

27 лютого адвокати Бенкмана-Фріда подали юридичну пам'ятку до Окружного суду США в Манхеттені, вимагаючи тюремного ув’язнення від 5,25 до 6,5 років. Вони наголошують, що, попри крах FTX, клієнти біржі отримали відшкодування, як повідомляє The New York Times. Згідно з пам'яткою, Бенкман-Фрід «глибоко, глибоко шкодує» за «біль, який він заподіяв протягом останніх двох років».

Однак федеральні прокурори ще не визначили своєї рекомендації щодо вироку, який має відбутися 15 березня, а саме винесення вироку – 28 березня о 16:30 за київським часом.

Попри шахрайство на 8 мільярдів доларів, сім'я та друзі Бенкман-Фріда, включаючи професорів юридичних наук, збираються його підтримати, стверджуючи, що FTX мала достатньо ресурсів для компенсації клієнтам, і ставлять під сумнів роль юридичної компанії Sullivan & Cromwell, оскільки вона «можливо, спотворила процес кримінального правосуддя», йдеться у звіті.

У листопаді 2023 року суд присяжних одностайно визнав засновника FTX винним за всіма сімома пунктами звинувачення, які включали шахрайство з використанням електронних засобів, розкрадання та злочинну змову. Йому загрожує потенційний тюремний термін до 120 років за сімома пунктами звинувачення.

FTX та Alameda Research оголосили про банкрутство у листопаді 2022 року, коли криза розгорталася. Як повідомлялося раніше, документи про банкрутство розкрили хаотичне та фінансово неспроможне середовище всередині FTX, а судові документи свідчать, що компанія заборгувала понад 3 мільярди доларів своїм 50 найбільшим кредиторам.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.