Засновник Binance Чанпен Чжао очолив рейтинг найбагатших криптомільярдерів за версією Forbes

Згідно з новою статтею Forbes, статки засновника та колишнього генерального директора криптовалютної біржі Binance Чанпена Чжао зросли утричі з 2023 року.

3 квітня 2024 - 08:00
3 квітня 2024 - 12:23
 0  8
Засновник Binance Чанпен Чжао очолив рейтинг найбагатших криптомільярдерів за версією Forbes
Автор зображення: brokker.news

Журнал Forbes оприлюднив рейтинг найбагатших та найвпливовіших криптомільярдерів світу, який очолив Чжао. Forbes оцінив його статки у 33 мільярди доларів, що більше ніж утричі перевищує показник 2023 року в 10,5 мільярда доларів. Частка Чжао в Binance становить близько 90%, що оцінюється в 32,5 мільярда доларів.

Незважаючи на значні юридичні проблеми минулого року, Чжао зумів зайняти 1 місце в рейтингу. У листопаді 2023 року Чжао та Binance визнали себе винними у порушенні правил США щодо боротьби з відмиванням грошей і санкцій.

В рамках масштабної угоди з урядом, яка дозволяє криптобіржі продовжувати роботу, Чжао погодився піти з посади генерального директора біржі та сплатити штраф у розмірі 50 мільйонів доларів. Згідно з угодою, Binance була змушена заплатити 4,3 мільярда доларів.

Вирок за звинуваченнями у відмиванні грошей очікується 30 квітня. Чжао визнав свою провину ще восени 2023 року.

«Проте це майже не вплинуло на його статки. Його частка в Binance, за оцінками, становить 90% (на основі корпоративних документів та розмов з колишніми співробітниками), коштує близько 32,5 мільярда доларів», - Forbes.

Друге місце в рейтингу посів генеральний директор Coinbase Браян Армстронг, чиї статки Forbes оцінив в 11,2 мільярда доларів. Зростання активів Армстронга напряму пов'язане з позицією компанії на ринку, оскільки акції Coinbase значно зросли з початку 2023 року.

Трійку лідерів Forbes замкнув фінансовий директор Tether Джанкарло Девазіні, чиї статки журнал оцінив у 9,2 мільярда доларів.

Зазначимо, що загалом до рейтингу Forbes потрапили 17 інвесторів і підприємців, які заробили десятизначні статки на блокчейн-технологіях.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.