Wormhole оголосили про аірдроп 1.7 млрд токенів серед спільноти

Протокол міжблокчейнового зв'язку Wormhole оголосив про плани розподілити мільярди токенів W серед учасників спільноти з метою децентралізації її управління.

8 лютого 2024 - 15:56
8 лютого 2024 - 15:59
 0  16
Wormhole оголосили про аірдроп 1.7 млрд токенів серед спільноти
Зображення: brokker.news

Відповідно до повідомлення в блозі, команда Wormhole виділила 1.7 мільярда токенів (17% від загальної пропозиції) для екосистемного розвитку та запуску, тоді як початковий обіг становитиме 1.8 мільярда токенів W. Решта 82% токенів W будуть спочатку заблоковані з планами поступового розблокування протягом чотирьох років.

Протокол випустить свій власний токен W як на стандарті ERC-20 Ethereum, так і на SPL Solana. Згідно з планом розподілу токенів, найбільша частка, що становить 31%, виділена на підтримку екосистеми та інкубацію, 23.3% - на резервний фонд, а 12% - на основних розробників.

Хоча знімок стану для розподілу токенів серед спільноти вже зроблено, конкретні деталі щодо критеріїв розподілу залишаються невідомими.

Зрештою, Wormhole планує «поступово децентралізувати управління протоколом для власників токенів W», - повідомили розробники в блозі, додавши, що власники W зможуть керувати програмами спільноти та діяльністю, пов'язаною з резервним фондом.

«Мета цього запуску управління - розширити можливості та дозволити спільноті Wormhole вирішувати ці критичні сфери за допомогою необхідних ресурсів та підтримки», - зазначили в Wormhole.

Wormhole, заснований у 2021 році, - це протокол кроссчейн зв'язку, призначений для полегшення взаємодії та обміну даними між різними блокчейн-мережами.

У листопаді 2023 року протокол залучив 225 мільйонів доларів при оцінці у 2.5 мільярда доларів від інвесторів Coinbase Ventures, Multicoin Capital та Jump Trading, які спочатку інкубували протокол у своєму підрозділі цифрових активів Jump Crypto. Замість акцій Wormhole випустив інвесторам токени-варранти. Ці «варранти» гарантують, що інвестори отримають виділений запас криптотокена, запущеного протоколом.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.