Волл-стріт скуповує Bitcoin у 12,5 разів швидше, ніж мережа створює нові монети BTC

Обсяг покупок Bitcoin на Волл-стріт у 12,5 разів перевищує його щоденне виробництво, що може призвести до встановлення нового рекорду ціни першу криптовалюту.

13 лютого 2024 - 09:30
 0  14
Волл-стріт скуповує Bitcoin у 12,5 разів швидше, ніж мережа створює нові монети BTC
Зображення: brokker.news

Під час нещодавнього виступу на CNBC Squawk Box Ентоні Помпліано підкреслив значний інтерес інституційних інвесторів до Bitcoin.

«Волл-стріт ЛЮБИТЬ Bitcoin. Вони купують у 12,5 разів більше Bitcoin на день, ніж мережа може виробити», - Ентоні Помпліано.

Коментарі Помпліано свідчать про сильний інституційний попит на Bitcoin, особливо враховуючи наближення чергового халвінгу в середині квітня, коли вдвічі скоротиться швидкість створення нових монет BTC, що може ще більше посилити і без того напружену ситуацію з попитом та пропозицією.

На початку 2024 року Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) схвалила перші біржові фонди (ETF), прив'язані безпосередньо до ціни Bitcoin, на території США. Однак, всупереч очікуванням про негайне зростання ціни, у січні після запуску ETF Bitcoin впав на 20%.

Це падіння було зумовлене різними факторами, такими як фіксація прибутку після 200-відсоткового зростання ціни Bitcoin, а також продажами GBTC від Grayscale.

Попри початкове зниження, постачальники ETF скористалися нижчою ціною для збільшення своїх запасів Bitcoin. Наразі Grayscale лідирує з понад 475 000 BTC. BlackRock та Fidelity також значно збільшили свої запаси, володіючи понад 70 000 та 60 000 BTC відповідно.

ARK, Bitwise, Invesco Galaxy Bitcoin Trust, а також консорціум VanEck, Valkyrie, Franklin та WisdomTree разом придбали понад 174 000 BTC. Загалом ці покупки становлять майже 1% від загального обсягу Bitcoin в обігу.

Агресивне скуповування Bitcoin постачальниками ETF після запуску відповідних фондів відображає динаміку попиту та пропозиції на ринку, що зараз підштовхує Bitcoin до позначки понад $50 000. Оскільки після халвінгу обсяг пропозиції Bitcoin має скоротитися ще більше, а попит, особливо з боку інституційних інвесторів, продовжує зростати, ціна Bitcoin, за прогнозами аналітиків, таких як Помпліано, може досягти нових річних максимумів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.