Власники Notcoin більше не зможуть переказувати токени NOT на криптобіржі до 16 травня

Команда розробників Notcoin повідомила про тимчасове припинення надсилання токенів NOT на криптобіржі. З 14 травня ця опція буде недоступною.

14 травня 2024 - 07:00
 0  160
Власники Notcoin більше не зможуть переказувати токени NOT на криптобіржі до 16 травня
Автор зображення: brokker.news

Далі зняття NOT, включаючи внутрішньомережевий вивід, стане можливим лише після офіційного лістингу монети 16 травня.

«Будь ласка, переконайтеся, що ви вже ініціювали переказ на біржу, якщо хочете розпочати торгівлю з першої хвилини», - повідомляє команда Notcoin.

Notcoin – це web3-ігровий проєкт, запущений 1 січня в екосистемі The Open Network (TON). Він працює як міні-додаток всередині месенджера Telegram і дозволяв користувачам отримувати монети простим натисканням на екрані телефону. Заробіток можна було збільшити за допомогою додаткових дій.

Раніше команда проєкту Notcoin оголосила, що 5% загальної кількості токенів буде розподілено між членами спільноти та користувачами криптобірж.

Один мільярд NOT було виділено для користувачів Telegram-бота-гаманця, і ця акція триватиме до 25 травня.

Команда також повідомила, що з 16 травня NOT стане доступним для всіх. Користувачі зможуть продавати активи на P2P-маркетплейсі або обміняти криптовалюту на Toncoin (TON), USDT або Bitcoin (BTC). Крім того, NOT можна буде надсилати контактам у Telegram та використовувати для оплати.

Минулого тижня команда Notcoin оголосила про лістинг токена. Криптобіржа OKX додала NOT до свого майданчика для запуску проєктів Jumpstart. Із 13 по 16 травня трейдери можуть заробити Notcoin, роблячи ставки TON.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.